Попри загальне скорочення українських суддів на Хмельниччині їх кількість зросла

З 1 вересня набрали чинності накази Державної судової адміністрації №843, №842 і №843, згідно з якими в Україні стане на 732 судді менше.

Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницькогої області, натомість у місцевих загальних судах Хмельниччини на одного суддю побільшало – до 137 служителів Феміди. Якщо у Городоцькому районному суді колектив суддів зменшився з чотирьох до трьох чоловік, то в Старокостянтинівському районному суді на одного суддю побільшало – із семи до восьми. Також ще один додатково суддя працюватиме в Хмельницькому міськрайонному суді, на який лягає найбільше навантаження із судів першої інстанції області.

Колектив суддів Господарського суду Хмельниччини зменшився на два чоловіки (з 22 до 20), а в Хмельницькому окружному судді так і залишиться 20 суддів.

Апеляційний суд Хмельницької області планує збільшити колектив суддів до 35 чоловік. Наразі тут працює 20 суддів, при цьому рік тому штат суддів сягав 41 особу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. цІЛКОМ ЗРОЗУМІЛО, ЩО У НАС ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ ВЛАДИ ПРО СКОРОЧЕННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ ЧИНОВНИКІВ ЇХ КІЛЬКІСТЬ ОДРАЗУ ЗРОСТАЄ, А ТО Й МНОЖИТЬСЯ.

  2. Всі вони дармоїди та хабарники.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.