Фірма зі Старокостянтинова, яку силовики підозрюють у тендерних зловживаннях, збудує за 7 млн. грн водогін у Новій Ушиці

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» за результатами електронних торгів 22 серпня уклало угоду з ТОВ «Альфа-газ» (Старокостянтинів) на завершення будівництва водогону в селі Браїлівка – смт Нова Ушиця.

Загальна вартість робіт становить 7,30 млн. грн, повідомляється у “Прозорро”.

Проектом передбачається завершення будівництва водонапірної вежі №1 та будівництво водонапірної вежі №2, в приміщенні для знезаражування води встановити технологічне обладнання, завершити будівництво приміщення управління насосами і обліку електроенергії свердловин №1, №2, №3, очистка свердловин №1, №2, №3, монтаж глибинних насосів, будівництао лінії 10 кВ з КТП 400 Ква, визначення санітарних зон,  влаштування огородження, благоустрою, під’їздів.

Фото з сайту фонду регіонального розвитку

Фото з сайту фонду регіонального розвитку

Конкурентами на торгах виступили ТОВ “УБК “Будінжинірінг” і ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» з пропозиціями 7,31 млн. грн.

Як повідомляв НГП, правоохоронні органи підозрюють ТОВ «Альфа-газ», яке здійснює реконструкцію очисних споруд та мереж каналізації мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова, в отриманні неправомірної вигоди на суму 2,9 млн. грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Альфа-газ» зараєстрована 2002 року. Засновником і власником є мешканець Старокостнятинова Віталій Скоп. Основним видом діяльності фірми є будівництво житлових і нежитлових будівель.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.