Через Африканську чуму свиней може полетіти голова керівника обласної Держпродспоживслужби Грушка

Колегія Хмельницької облдержадміністрації визнала незадовільною роботу начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Василя Грушка. Також члени колегії запропонували направити лист центральному органу Держпродспоживслужби на предмет невідповідності займаної посади цим чиновником.

Таке рішення сьогодні було підтримано за пропозицією першого заступника голови ОДА Володимира Кальніченка.

“Маємо спалахи Африканської чуми свиней, як і в нашій області, так і в сусідніх. На Хмельниччині 53% господарств працюють з порушенням закритого режиму на свинофермах. Крім цього, спостерігається зростання на сказ. Є дуже багато недоліків у роботі керівника цього управління Грушка”, – сказав високопосадовець.

Крім того, Кальніченко розповів, якою була реакція Грушка на спалах Африканської чуми свиней у Теофіпольському районі.

“Він відпочивав, бо була субота”, – уточнив перший заступник голови ОДА.

Нагадаємо, що на свинофермі філії “Рідний край” ПАТ “Зернопродукт МХП”, де було виявлено Африканську чуму свиней, спалено все поголів’я тварин – 6795 туш.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Спорим что откупится ?

  2. вони навіть карантин на бумазі ввели. свиней по теофіполю возять і за межі району

  3. На паштет Грушку!!!!

  4. В тій службі примостились всі хто раніше обдирав, а не робив і далі обдирає,
    і Грушку з місцевим кодлом важко справитись…

  5. Из грушки надо делать тушку.

  6. Спокойно ща Артурчик Сторожук все разрулит, у него с Пилиповичем меморандум даже есть

  7. Африканську чуму в першу чергу треба вибити з гголів високопосадовців області за іхню бездіяльність по недопущенню подібних явищ на колективнх фермах, не горячи про індивідуальні. Існує на Старосинявщині ДП ДГ Пасічна, в минулому дане господарство славилось на весь союз. Було розведено племінне ВРХ з надвисокими надоями молока, породисте поголів”я свиней. А на сьодні доведено до жалюгідного стану- корови догнивають, а поголів”я свиней звелено на нівець… В господарстві відсутря дисципліна.До керма дорвались бездарі, злодіі котрих покриває голова райдержадміністраціі Ігор Русий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.