Мінінфраструктури відреагувало на те, як викидають білорусів з дорожних тендерів

Перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов вважає, що білоруських підрядників дискваліфікували за надуманими причинами з дорожних тендерів.

Про це він сказав в інтерв’ю «Главкому».

“Зрозуміло, що в білорусів нема номера в ЄДРПОУ. Вони надали відповідні аналоги, які є в Білорусі. І наш улюблений замовник дискваліфікував їх за цією ознакою. Як на мене, це хід креативний, але не відповідає здоровому глузду. Дзеркальний приклад: українці розробляють систему розпізнавання облич для поліції в Ірландії. Цей тендер вже виграний і йде завершальна стадія, йде саме виконання контракту. Але ж ми би не хотіли, аби їх відсіяли, тому що це компанія з України і в них там нема якогось ірландського податкового номеру. Це ж дивно”, – зазначив посадовець.

Як писав НГП, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області недопускає до дорожніх тендерів ВАТ “Дорожно-будівельний трест №6″ (Гродно, Білорусь). Серед причин, які виставив замовник до учасника-нерезидента, було наявність витягу з Єдиного державнома реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. гнида впирається до останнього , але скоро і він зломається . дивує одне , як такі гниди в нашій країні нівелюють в принципі не погану систему ПРОЗОРО трактуючи її як хочеться в залежності від ситуації , дивує інше , чому гнидам не надавав ніхто по рукам , адже вони практично плюють в обличчя і президенту і премєр’у , які по всьому світу розпинаються про нашу систему ПРОЗОРО закликаючи іноземних інвесторів у нашу країну , а ці гниди…паразитують і все псують

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.