В Олуйка виявили порушення в анонсованій транспортній реформі Хмельницького

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало Хмельницькій міській раді привести проект Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому до вимог чинного законодавства України.

Як зазначається в інформації відомства, на офіційному сайті міської ради розміщено проект рішення «Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницький, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Проаналізувавши проект рішення, Відділення виявило, що перелік показників, які оцінюються конкурсним комітетом, та механізм нарахування балів має розбіжності із порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081, який є обов’язковим для виконання.

Зокрема, включені вимоги щодо підстав використання учасниками конкурсу транспортних засобів, розташування матеріально-технічної бази, результати роботи за попередніми конкурсами, що не передбачено постановою Кабінету Міністрів України.

Також, на думку облАМК, проект договору про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому містить умову погодження перевізником обсягів та змісту реклами, яку він планує розміщувати в салонах автобусів та безпосередньо на рухомому складі, із Хмельницькою міською радою як організатором конкурсу, що не відповідає вимогам чинного законодавства про рекламу та про транспорт.

Прийняте рішення у запропонованій Хмельницькою міською радою редакції міститиме ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органів влади, вважають в обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету.

Як писав НГП, розрекламована ще часів місцевих виборів Олександром Симчишиним транспортна реформа у Хмельницькому поки не запущена. Лише презентовано проект нової транспортної мережі, який відправлений на обговорення містян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Тобто міська рада не суперечачи закону, просто додала до законих вимог свої пропозиції до умов конкурсу і в Олуйка це стало порушенням??? А чи не здається мені, що в Олуйка або його близьких є свої маршрутки, які тепер не проходят по конкурсу, бо вже розлітаються на ходу, і їдуть тільки тоді коли людей напихається в три поверхи, а не в час пік, або ввечері з центра виїхати неможливо???

  2. Це точно, він в долі зі всіма перевізниками. Певно і горить його бізнес

  3. Ну все раз Олуйко взялся за дело- я спокоен ни….я не получится Как обычно

  4. Зрозуміло що він в долі подивіться на його шлях усе життя на державних посадах- працював в держ університеті – бізнес будинок квартира авто – звідки це все

  5. Ви юні орели які вибачте ніхрена не розуміють він в долі його бізнес і таке інше, закінчуйте фуфло свое толкати і займіться чимісь іншим.

  6. кримінал проснувся

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.