З початку року майже половина комунальників Симчишина показали мільйонні збитки

За підсумками фінансово-господарської діяльності у I півріччя 2017 року 16 із 36 комунальних підприємств Хмельницького допустили збитки на суму 14,6 млн. грн

Такі цифри з’явилися на сайті міської ради.

Серед антилідерів комунальне підприємство “Південно-Західні тепломережі” з 7,2 млн. грн боргу, “Хмельницьктеплокомуенерго” – 2,5 млн. грн, “Хмельницькводоканал” – 2,4 млн. грн.

У пояснювальній запиці сказано, що від’ємний фінансовий результат зазначених підприємств спричинено невідповідністю тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, на послуги централізованого водопостачання та водовідведення фактичним витратам на їх виробництво (рівень відшкодування тарифів по комунальному підприємству “Південно-Західні тепломережі ” становив 86,2%, “Хмельницьктеплокомуенерго” – 93,7%, “Хмельницькводоканалу” -водопостачанню –  90,6%, по  водовідведення  – 91,8 %.

Також значні суми збитків отримало комунальне підприємство “Електротранс” – 849 тис. грн. та УМК “Будівельник” – 499 тис. грн.

При цьому, за аналогічний період минулого року збитки КП міста сягнули 10,7 млн. грн.

Разом з тим, 19 підприємств міста вийшли у “плюс”. Найбільші прибутки отримали міське комунальне підприємство – ринок “Ранковий” – 853 тис. грн., комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг – 357 тис. грн., “Спецкомунтранс» – 151 тис. грн.

Як писав НГП, у 2016 році комунальні підприємства Хмельницького зазнали колосальних фінансових втрат – 69,2 млн. грн. (у 2015 році отримано збитки – 9 млн. грн.).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. намалювали збитки аби підвищувати тарифи до так званих ,,економічно обгрунтованих,,.

  2. Збитки фейков1.

  3. Разогнать пора руководство убыточных компаний. а кое кого возможно надо быстрее и посадить. Тогда рынок покажет сразу прибыль не 800 штук, а лямов 8-10.

    • Логика железная))) Ты что готов возглавить?? Еще ни один Абрам на Украине добра не сделал. Вот в этом и есть проблема нищеты.

    • именно посадить…согласен….

  4. Стара технологія, зробити збитковим…далі банкрутом, а потім за безцінь прибрати у приватну властність

  5. памятається як прийшовши до влади, симчишин найпершою умовою перебування керівників на посаді передбачав відсутність збитковості на очолюваних підприємствах.

  6. Гнати треба цих балаболів!…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.