Загородний вважає конкурси на посади керівників комунальних підприємств європейською практикою

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний вважає, що запровадження конкурсного відбору на посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області, що знаходяться в управлінні обласної ради, є загально прийнятим у європейській практиці.

Про це сказано у його звіті, який буде озвучено на черговій сесії облради 23 грудня.

За його даними, з липня цього року було оголошено проведення 21 конкурсу на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності. За звітний період до обласної ради надійшло 59 заяв від претендентів на посади керівників. За результатами конкурсного відбору було призначено 6 керівників.

“Запровадження нового механізму при призначенні на керівні посади забезпечує оновлення керівного складу комунальних підприємств та закладів з використанням відкритої процедури їх призначення, створення конкурентного середовища, надання можливості молоді конкурувати з досвідченими керівниками… Призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виключно на конкурсній основі дозволяє визначити чіткі характеристики професійних та особистих якостей особи для зайняття тієї чи іншої посади, що є загально прийнятим у європейській практиці”, – зазначено у звіті голови ради.

Як повідомляв НГП, минулого тижня конкурсна комісія облради визначилася з двома із трьох кандадатів на посади директорів КП.

Як відомо, попередні голови Хмельницької облради одноосібно призначали керівників комунальних підприємств, яких потім затверджували сесії обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.