Конкурсна комісія облради визначилася з двома із трьох кандадатів на посади директорів КП

Конкурсна комісія Хмельницької обласної ради провела співбесіди на заміщення трьох вакантних посад керівників комунальних закладів. На кону стояли посади генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо»; директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

Найдискусійнішим вийшло обговорення претендентів на посаду директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Тут змагалися в.о. керівника закладу та представниця багатьох громадських рухів Наталія Колесник, завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом позашкільного навчально-виховного об’єднання у Кам’янці-Подільському Тетяна Атаманюк і колишній голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Рибачок.

Пані Колесник, крім озвучених здобутків за 1,7 роки тимчасового керівництва, вказала на суттєвий зріз фінаснування: у 2016 році краєзнавцям не додали близько 800 тис. грн, які вони прописали у бюджетному запиті (по факту одержали 1,9 млн. грн замість 2,7 млн. грн). Ще акцентувала на плинності кадрів.

Головуюча комісії, перший заступник голови ради Неоніла Андрійчук цікавилася у кандидатки пошуками резервів з числа позабюджетних коштів, на які б існував центр туризму. У відповідь почула про більш активне залучення спосносорів та теоретичному зароблянні на екскурсіях.

Член комісії та директор обласного департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля дорікнув пані Колесник, що вона не займається розвитком літніх оздоровчих таборів. Чим наразив на себе вогонь звинувачень громадських активістів у лобіюванні іншого кандадата пана Рибачка.

Щодо фігури згаданого екс-голови Полонської РДА, то йому закинули конфлікт інтересів з деякими членами конкурсної комісії. Зокрема, підтримати фінальним голосуванням кандидатуру Рибачка (він є діючим депутатом Полонської міської ради, член партії Ляшка – НГП) не можуть заступник керівника виконавчого апарату обласної ради, голова фракції Радикальної партії в облраді Тетяна Зеленко і головний освітянин краю Олег Фасоля, який має зв’язки із кандидатом ще з часів членства в “УДАРі”.

“Національне агентство з питань запобігання корупції у методичних рекомендаціях від 14 липня цього року наголошує на тому, що конфлікт інтересів – це суперечності між приватними інтересами особами та її представницькими, службовими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або упередженість прийняття рішень. Крім цього, у 2015 році були внесені зміни до закону про запобігання корупції, згідно з якими поняття приватного інтересу та членства у політичних або громадських організаціях можуть становити конфлікт інтересів (абзац 11 ч. 1 цьоо закону). Тож, якщо окремі члени конкурсної комісії голосуватимуть за Рибачка, ми звернемося до НАЗК”, – попередила голова ГО “Жіночий антикорупційний рух” Альона Береза.

Фактично ця заява відіграла ключову роль на самому голосуванні членів комісії. Кандидатуру Колесник підтримало 3 із 8 членів, “за” Атаманюк не віддали жодного голосу. Кандидатуру Рибачка, за наполяганням голови комісії Неоніли Андрійчук, зняли, оскільки “є певні застереження про корупційні дії”.

Додамо, що весь скандал зчинився за “голий” посадовий оклад директора обласного центру туризму – 2868 грн на місяць.

По двох інших посадах – директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру і гендиректора “Облпаливо” – відбулося результативне голосування. На затвердження сесії облради, яка планується на 23 грудня, конкурсна комісія винесла кандидатів-переможців Інну Ганушкевич, яка на сьогодні є т.в.о керівника навчально-реабілітаційного центру і Михайла Блідного, тимчасово непрацюючого.

12 грудня конкурсна комісія має намір визначитися з кандидатом на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти». За керівне крісло боротимуться троє бажаючих: діючий в.о. керівника Віталій Синчук, екс-голова Старосинявської райдержадміністрації Михайло Данчук і начальник відділу оплати праці та заробітної плати дирекції “Украпошта” Наталія Мороз.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 30

 1. Конкурсна комісія Хмельницької обласної ради провела співбесіди на заміщення трьох вакантних посад керівників комунальних закладів. На кону стояли посади генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо»;….Адже коли я був через пів-часа в міській раді на виконкомі я жартома сказав меру , що кадри які він звільняє підбирає обласна рада із значним підвищенням він явно був заінтригований і запитав кого власне підвищили , хто цей щасливчик????Коли я сказав , що це був в минулому керівник ЖЕКу №5 , якого разом із головним бухгалтером власне і не тільки підозрювали , але й звинувачували у ведені подвійної бухгалтерії , пан Блідний М.Р. здивуванню керівництва мерії не було меж хоча певна ледь помітна посмішка прослизнула на очах присутніх…Дивина та й годі…Я сказав , що він мабуть переміг тому , що був єдиний хто вмів читати із конкурсантів. Оскільки більшість свій виступ не зачитувала , а спілкувалась із комісією без будь-яких папірців…Ну і як сказала голова комісії він дуже хвилювався , що також позитивно його характеризує…Я вам так скажу – якби я зачитував чужий текст я мабуть також би хвилювався , бо прийшлось би постійно в нього заглядувати оскільки я ж не знаю , що там хтось написав поскільки сам його не творив….
  Знаєте конкурс був схожий на радянську практику де учні зубрять чужий текст і хто краще його перекаже той і переміг…Через такі конкурси тепер я певен – професіонали точно не пройдуть….

  • Шановні жителі Хмельнцької обл та Хмельницького сьогодні була спроба пропихання товаріщем слоном( дехтярук.о) лакея рибачка.а, за допомогою лакея фасолі.о. Ці особи нічого морального немають окрім матеріальних статків та жаги влади для подальшого власного збагачення. Ці 3,14 дараси були вже членами щонайменше трьох партій УНП,УДАР, РПЛ 3,14 Ляшка. Не виключено,що раніш і були членами КПУ. Слон продається у олраді як повія, Ляшко у ВР як 3,14дарас. Немає у цих скотиняк ніяких ціностей окрім збагачення. Слоняра поводиться ,як браток 90-х. Ці шавки рибачки,фасолі,хилюки,теслі.кондратюки, це просто ресурс , які нічого не вирішуют,ь а просто з себе роблять важних. Просто як говорив їхній пдер продажні скотиняки.Нехай слоняка зареєсрує людей на заводі у крепостній деревенці у Буртині, заплатить подати на землю де добуває копалини. А тоді щось там пропихає, сьогодні трошки це бидло попустили і це тільки початок. Запомни слоняра ніколи не ображай людей!!!!!!

  • Кривий, ти чого тролиш?

 2. Для “укротителя…”
  Ніколи не ховався. З 1990 року член Руху. Воював з комуністами, сдпошниками, регіоналами. Але відкрито, не ховався за кущами і не писав гадості, прикриваючись псевдонімом. Що, уподібнюєш себе до леніна з троцьким, чи бомбістів Каляєва з Савенком. Та ні. Ти навіть не Азеф-провокатор. Просто б о я г у з !!! Як кажуть “Нам з підвалу видніше”

  • А что, воровства на раенном уровне уже недостаточно? Будете выводить “Обрий” на обласной уровень?

  • А хорошо получиться. Свой Слон в облсовете, Свой Фасоля в облобразовании, Рибачка в облтуризм… и преступная группировка сможет развернуться на обласном уровне.
   Нет любезный, вам не о повышении следует думать, а о ответственности за прошлые экономические преступления думайте. И сушите сухари.

 3. ПО-ПЕРШЕ БУВШИЙ ГОЛОВО ДЕРЖАДМІН ІСТРАЦІЇ ВАМ НІХТО НЕ ДАВАВ ПРАВА ПЕРЕХОДИТИ НА ТИ. яКЩО ВИ НЕ ВИХОВАНІ. тО ПРОДОВЖУЙТЕ ТАК ДАЛІ.ТЕКЩО Я БОЯГУЗ ТО ВИ ХУЖЕ БОЯГУЗА. тАКИМ РУХІВЦЕМ БУВ ЩЕ ДРУГАН БОБРОВ ЦЕ ВСЕ МАЄ НАЗВУ ПОЛІТИЧНИЙ ТРУП. НА РАХУНОК ЛЕНІНА- БЛАНКА ЦЕЖ ВІН БУВ 3,14ДАРАСОМ ЧИ НІ?
  ЛІДЕР ПАРТІЇ ЯКОЇ ВИ Є ТЕЖ 3,14ДАРАС ЧИ НІ? тІЛЬКИ БЕЗ ЛУКАВСТВА ВІДПОВІДЬ ТАК ЧИ НІ. дО 90 РОКІВ ЧЛЕН влксм , ПІОНЕР, ЖОВТЕНЯТКО. І ВСЕ ЦЕ СКОТИНЯТКО…

  • СКІЛЬКИ КОШТІВ ВІДМИВАЛОСЬ ЧЕРЕЗ ПОЛОНСЬКИЙ ГУРТОК ТУРИЗМУ КЕРІВНИКОМ ЯКОГО Є ВАША ДРУЖИНА???????.

   • Ну это не полная информация.
    Тут надо учитывать, что Рибачек сварганил частную туристическую фирмочку “Обрий” и построил корупционную схему по воровству государственных денег с использованием своих связей и жены в кружке туризма.
    Надеюсь что НАБУ заинтересуется этим кричащим случаем и посадит этого ворюгу.

 4. ТРОШКИ ЩЕ ІНФОРМАЦІЇ
  1. кпу
  2.нру
  3.унп
  4.удар
  5.рпл

  • 6—————–??????????????????????

   • в лице вам сказати це стидно? всі можуть писати таке в соц мережах , я б подивився якби ви це сказали хоч одному з тих людей яких ви перечислили прямо в лице. Чи ви тільки на словах лев ревучий а на ділі ….

    • Їм не соромно говорити, а страшно. Боягузи завжди сидять по кущах та стріляють з бузинової рушниці. Такі, як “звєрь” на Майдан виходять в липні 2014, а з регіоналами бориться після 2015 року

  • і шо, це тільки свідчить, що людина була завжди активна, а не гавкала з під кущів, як це робиш ти, який називає себе укротителем. Укроти спочатку себе, а потім навчись вести обгрунтовані розмови, і не будь крисою.

 5. Хто такі спосносори?

 6. Тепер Полонне хоче перебратися в Хмельницький? Зарплати iх не цiубавлять? Фасоля щодня на машинI iзлить на роботу,хто перевiри? А як вiн у вiдрядження iзлить? Теж за своI?
  Корупцiонёр! Так вiдури то захищав претендента на посаду,це не корупцiя? Слони,бегемоти I вiвцI! Сидiть в Полонному!

  • Я розумію, що “ізлити на роботу так відури, що ціубавлять хто перевіри”. Боже, як страшно. Потрібно “ізлити” всюди, щоб вивчити неуків! А то так і здохнуть баранами.

 7. Да! Это уже даже не совок. Это полная клиника – палата № 6!!! И эти будут керманить?

 8. Прикольно,лишь бы попасть в Хмельницкий,так получается? Опыт работы в туризме,знание,опыт или сейчас это не важно? Удивительная ситуация! Олег Иванович! Не надо так нахрапом и с гадостями,лучше зубы почистите,от вас всегда почему то с полости рта воняет. Вы не чувствуете? И ведете вы себя совсем не презентабельно. Дураку понятно,что вы хотите.Может на вас давят ваши друзья,у слона ох какой хобот! Уже такие были в департаменте и где они? ВЫНЕСЛИ!

 9. Корнійчук, Дехтярук він же Слон, Фасоля, Рибачок, вони у Хмельницькому безхатченки, захотілось шматочок землі “втіхаря” вірвати по схемі ядухи-деракота відхапати потім за бюджетні кошти собі там квартири, дулі вам, патріоти всрані 3,14дараси ви ось хто, а слон ти дивись а то думаєш до полоного далеко помиляєшся і до тебе доберуться провірять як ти бізнеш ведеш чесно чи ні а я Скоробогатому підскажу, що робити він тобі як в “глотку вчепиться” то невідпустить. Я йог знаю а потрібну йому інф я підкину, Ж-Д-И І Б-І-Й-С-Я !

  • скоробагатим лякаєш… сміюся … хто він такий щоб щось робити та “чіплятися в глотку”… –не розумію!!! я також цього псевдо козака добре знаю та вважаю що він не має ніякого морального права щось робити …нехай краще сидить тихенько та не “будить лихо поки тихо”!

 10. “укротителю зверей” – дякую за довіру, а ось інформацію відносно ДЕХТЯРУКА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, обраного від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, члена депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка, секретаря постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів – ВЖЕ ЖДУ В ЛІЧКУ.

 11. ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – то ви вже під псевдо “лесюня” відписуєте, запамятайте і зарубіть собі на носі, як що, ви порушуєте закон будете відповідати це я гарантую і ніякі зв’язки та ніяке депутатцтво вас не спасе, а як що ви порядний бізнесмен честь вам і хвала, а відносно – “будить лихо поки тихо”, ПЛЮВА Я НА ВАШІ ПОГРОЗИ.

  • абалдеть, прямо ангел честнейший! Казак хренов!

   • Правильніше “кізяк”, або “козачок”, бо прислужується

    • Таваріщ рибачок, а чому коли ви були головою полонської райдержадміністрації була винесена догана В.Калінці з відділу сімї та молоді та при тому що було розкрадання в особливо великих розмірах(70 тис грн.) Можливо також там замішані рука руку миє. Всякі КРУ перевіряли то все фікція та фарс скоро вас перевіре нарід. Скотиняку на гіляку як каже вший лідер- підер., 3,14 дарас.
     РС. Зараз будуть відписи тіпа читайте закони крім доганої німіг нічого зробиті всякі там любіміє пуки. Виганяти потрібно було з посади а не догани але кишка тонка проти мусорка каліни.

     • Відповім Владиславу Рибачку. Лице в людей, а в вищеперелічених зажерливі морди. Вці морди можна тільки плюнути. Сподіваюсь що прийде той час коли в ці отратительниє рожи ні тільки будуть плювати, але і будуть мякокажучи пісяти.

     • Рибачок пише щось там кізяк, козачок.
      Якщо в країні ж..а то цій ж..пі найкраще розбираються члени радикальної партії ,якої і є таваріщ РИБАчок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.