Конкурсна комісія запропонувала Загородному вивчити доцільність Центру забезпечення закладів освіти

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду керівника комунального закладу обласної ради «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Як повідомляє прес-служба облради, до участі у конкурсі було допущено Михайла Данчука, Михайла Корягіна,  Наталю Мороз та Віталія Синчука.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, представників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради та департаменту освіти облдержадміністрації провели співбесіду із кожним кандидатом на посаду.

За результатами голосування жоден з претендентів не набрав необхідної кількості голосів.

Водночас члени комісії рекомендували голові обласної ради спільно з департаментом освіти облдержадміністрації вивчити питання щодо доцільності подальшого функціонування комунального закладу обласної ради «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Як повідомляв НГП, раніше конкурсна комісія облради визначилася з двома із трьох кандадатів на посади директорів КП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.