У Симчишина знайшли нові ділянки під зоопарк

Заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко запропонував інвесторам два варіанти під облаштуванння зоопарку у місті.

Про це сказано у відповіді посадовця на електорнну петицію щодо створення зоопарку у Хмельницькому, яка набрала необхідну кількість голосів.

Він зазначив, що, згідно з планом зонування території м.Хмельницького (затвердженого рішенням 5-ої сесії Хмельницької міської ради №25 від 30.03.2011), зоологічні парки відносяться до зони природно-заповідного фонду.

“Враховуючи вимоги наявної затвердженої містобудівної документації та необхідність відведення земельної ділянки відповідно до державних будівельних норм орієнтовною площею 4 га, розміщення зоологічного парку у м.Хмельницькому на даний час можливе в парку ім.М.К.Чекмана або в дендрологічному парку “Поділля”, – зауважив Бондаренко.

І додав: у разі необхідності розміщення зоологічного парку на земельних ділянках із функціонально-правовою зоною, в якій відповідно до плану зонування території Хмельницького розміщення вказаного об’єкту не відноситься до переважних, дозволених або допустимих видів забудови, необхідно розглядати це питання з можливістю коригування містобудівної документації з подальшим її затвердженням.

Нагадаємо, що хмельницький міський голова Олександр Симчишин вважає, що не місце зоопарку у центральній частині міста.

Як писав НГП, архітектурно-містобудівна рада 9 вересня розглянула пропозиції щодо місця розташування земельної ділянки під зоопарк у Хмельницькому. Відповідно до її рішення, визначено пріоритетним місцем розташування зоопарку заплаву річки Південний Буг (між вул. Свободи та Старокостянтинівським шосе) з перспективним розширенням до вул. Трудової.

В Україні нараховується 13 зоопарків, у тому числі у сусідніх обласних центрах: Вінниці, Луцьку та Рівному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Було б не погано, щоб навели порядок біля стадіону “Локомотив” в парку… Там яккраз гарне місце для облаштування зоопарку! І до того ж там зараз безлад та ціла купа сміття…

  2. А він де там поміститься в парку Чекмана?

  3. Та ж в тому парку Чекмана і так толку нема. одні бездарі “керують” міськими грошима собі у кармани. куди ше там той зоопарк, якшо шось робити то це треба підтримувати а не просто для галочки

  4. хмельницкие быки – животные хмельницкого зоопарка

  5. А що з цього приводу думають екологи? Зоопарк в парку Чекмана – це не просто комусь захотілося, тому що близько до дому.

    • парк чекмана повинен бути місцем відпочинку для людей а не місцем для тварин з зоопарку!!!! перед тим як пропонувати – треба добре подумати…а складається таке враження що зовсім не думають…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.