Комунальники Старокостянтинова пишуть листи до Луценка, щоб “відбілити” мера

До Генерального прокурора Юрія Луценка звернулися працівники трудового колективу комунального підприємства з експлуатації теплового господарства “Тепловик” Старокостянтинова з проханням захистити міського голову Миколу Мельничука після обшуків військової прокуратури.

Про це йдеться у зверненні, яке 2 листопада на зборах трудового колективу у КП “Тепловик”, запропонували підписати працівникам, повідомляє “Перша міська газета”.

“Ми, члени трудового колективу комунального підприємства з експлуатації теплового господарства “Тепловик” висловлюємо обурення прийнятою ухвалою Хмельницьким міськрайонним судом щодо проведення обшуку в помешканні міського голови м.Старокостянтинова Мельничука Миколи Степановича військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону. Просимо вжити усіх належних заходів щодо захисту законних прав та інтересів, честі та гідності міського голови м.Старокостянтинова Мельничука Миколи Степановича”, – зазначено у тексті зверненні.

20161102181801

Місцеве видання зазначає, що 2 листопада КП “Тепловик” відвідали депутати Старокостянтинівської міської ради, які напередодні збору підписів отримали чимало телефонних дзвінків від обурених працівників, багатьох комунальних підприємств, яких наполегливо переконували підписувати вищезгаданий лист.

Начальник КП “Тепловк” Михайло Савчук був відсутній, в той час як юрист підприємства збирав підписи на зборах працівників.

Юрист заперечив свою причетність до підготовки згаданого листа та до примусу людей його підписувати. Коли ж повернувся начальник КП “Тепловик”, то він спочатку заявив, що лист готував юрист, але зрештою так і не зміг пояснити його походження.

Начальник ЖЕКу Олександр Денега, коли депутати відвідали це підприємство, також заявив, що листи готують із власної ініціативи самі працівники.

“Ми нікого не примушували”, – заявив він.

Проте працівниця ЖЕКу у телефонній розмові підтвердила одному із депутатів, що лист їй дала майтер ЖЕКу вже готовий написаний від руки. Така ж сама ситуація і на комунальному підприємстві “Водоканал”, констатує ЗМІ.

Як писав НГП, 27 жовтня співробітники хмельницької військової прокуратури та військової прокуратури Західного регіону проводили обшуки у Старокостянтинівській міській раді.

Меру Мельничуку закидають безпідставне виділення з бюджету 1,2 млн. грн на реконструкцію казарм військової частини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.