Екс-нардепа Корнійчука погодили на посаду губернатора Хмельниччини

Кандидатура народного депутата України VII скликання від партії “Удар” Олександра Корнійчука погоджена на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації.

Удар

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили кілька співрозмовників з ОДА.

Корнійчуку остаточно вдалося закріпитися в ході довготривалої гонки за крісло №1 в області. Нагадаємо, що 12 березня до Хмельницького мав завітати Президент і представити Корнійчука на посаду губернатора. Проте в останній момент цей візит і саме представлення зірвалося.

Цього разу глава держави має час до 1 травня, аби доукомплектвати всі вакантні посади голів ОДА. Адже, згідно з новим законом про державну службу, кандидати на посади голів облдержадміністрацій обиратимуться шляхом конкурсу, який проводотиме Комісія з питань вищого корпусу державної служби.

Довідка НГП. Президент України Петро Порошенко 18 грудня 2015 року звільнив з поста голови Хмельницької облдержадміністрації Михайла Загородного, якого 27 листопада його було обрано головою Хмельницької обласної ради.

Відтоді обов’язки голови ОДА виконує перший заступник Василь Процюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 88

 1. Боже мій, ну за що моїй Хмельниччині так не щастить. Як не одного дібі….лоїда призначають, так іншого… Ну чого на державні посади вищої ланки пхають як не бариг, так бізнесмена з лобіюванням власних інтересів в області! Та шо бл..ть Ви робите з людьми падлю…ки!

  • Та пох, кого призначають. Сьогодні дві третини повноважень – у місцевих територіальних громад. Ну, і на що він буде впливати? Просто працевлаштували ще одного круглопикого “проФФесіонала” )))))))

  • Можливо ти, Небайдужий, міг би очолити область? Таких, як ти, неспроможніх ні на що, а тільки на те, щоб обливати людей багном, багато. А зробити щось чи досягти чогось у житті ти не спроможний. Тому і пишеш тут всілякі нісенітниці. Мабуть, ти невдаха та бездар. Чому ховаєшся під різними НІКАМИ? Раз такий правдоруб, то назвись. А на рахунок Корнійчука, то спевнений , що непоганий вибір Президента. В крайньому випадку, якщо порівнювати з пройдохою та приспособленцем Гладуняком, то ця людина хоче і може чогось досягти. Вдачі йому!!!

   • “Вельмишановний” анонім, скажу Вам так: Ви не знаєте мене, і не можете судити про мої здобутки та досягнення, які я здобув у свому житті… Я гадаю в мене краще життя та становище в області, аніж у Вас “вельмишановний” анонім. Так, що краще закрийте своє пухнасте рильце, щодо цієї недоречної репліки з Вашого боку. По-друге, я пишу під одним ніком, і не займаюсь хернь…ою, як Ви!!! Я написав свою точку зору щодо цієї інформації у ЗМІ…. А взагалі, якщо Ви не знаєте, то кожен має свою точку зору! Ну якщо ви не під кимось, і Вам не нав’язуються чиюсь!

   • УДАЧІ

 2. Звідки відомо, що кандидатура погоджена?

 3. Накінець Хмельничани отримають сильного лідера.

  • Такий “сильний”, як і наш президент!

  • а коли ХМЕЛЬНИЧЧИНА ОТРИМАЄ ГРОШІ ЗА ВИБОРИ 2012 (борги майже по всім містам та районам області від ПП”УДАР”)—–хто скаже….списки є у Ніни Бенюк (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) та у Галини Гулко (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)…..також можна взяти списки обділених у Зінаїди Томашевської (Громадська Приймальня)…вона записувала координати -коли люди їй телефонували….

 4. Тільки виборність керівників областей позбавить сенсу того,що тут понаписували.

 5. Який там Гладуняк? Ви про що? Досить! Уже був! Набрався, як міг!
  Тільки Корнійчук! Це достойна кандидатура. Саме він викоренить корупцію в Хмельницькій області і наведе порядок!

 6. И шо! Повернутся йогобульдоги? Толики Полевики ? Дурдом! Нелька Шпулачка може хоть кимось буде? Вси кинули девку!

 7. кажуть по Корнійчуку в прокуратурі кримінальні справи,але хіба Пороха це обходить?

  • То є так, не лише так подекуди кажуть, а навіть ймовірно, у деяких місцях на зборах чи то крецдою чи то вапном таке й справді буває пишуть

  • Напишу “НЕОБІЗНАННОМУ”. Ти -неук. Якщо в тебе є інформація про кримінальні справи, то виклади, а не займайся словоблудством. Це серйозне звинувачення на адресу людини. Ця особа, яку ти звинувачуєш, не працювала на державних посадах, а тому про які справи може йти мова?

   • Шановний анонім, а бути депутатом Верховної Ради України, це не є – державна посада? (Тоді якого вони живуть, катаються, лікуються за державні кошти, та ще й прихвостнів їх утримувати за наші податки) !?

    • Я не лікар, але очевидно що у небайдужого проблеми із психікою, намітав повсюди жовчі…

     • жовч в тебе в голові шановний сиромудрий!

     • таке вже життя і навіженним у ньому також є місце

 8. П…а, пєрєдєл землі і впливів, найшли господара області….

  • Голівонька болить що заберуть твоє награбоване чи твого злодія-господаря?

 9. кто завгодно только не етот загородней -обманщик

 10. Всі хто дане рішення коментують в підтримку Корнійчука- це просто люди які мають особисту вигоду від його діяльності!!! Лідер-це людина за якою йде народ, а який “лідер” Корнійчук, то ми всі бачили коли він балатувався до Старокостянтинівської міської ради, аж три голоса набрав в окрузі, в своєму Старокостянтинові, от такий він “лідер”!!! це просто людина яка родилася і якого в дитинстві “викупали в гавні” от і по життю везе!!! це не політик- моя власна думка!!! І шановні захисники Корнійчука, можливо я чогось не знаю, то скажіть мені і народові… Що корисного для суспільства зробив данний “лідер”, коли був депутатом верховної ради???

  • кожен шукає де краще… риба шукає де глибше…нехай вчиться робити добро…має великий шанс…в нас ніхто нічого не питав….тепер матимемо повне право ми….

 11. досить тут на пику глянути і все стає ясно… Де пшениця? – МИШІ ЗІЛИ!!!))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.