«Справа Беца»: без прокуратури не розібратись

Сьогодні в кабінеті заступника голови Кам’янець-Подільської районної ради відбулось засідання комісії райради з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Приводом для цього стало подання місцевої прокуратури де вказано, що після обрання Бориса Беца  на посаду голови Кам’янець-Подільської районної ради, він не подав у встановлений законом строк відповідної згоди та станом на 14.03.2016 не пройшов спеціальну перевірку, чим порушив вимоги ст.ст. 56-58 Закону України «Про запобігання корупції». Прокуратура просила провести службове розслідування відносно Бориса Беца з метою виявлення причин та умов, що сприяли порушенню ним Законодавства.

На засіданні комісії пан Бец повідомив, що писав заяву на проходження спеціальної перевірки та зачитав присутнім довідку, яка начебто підтверджує факт проходження ним спецперевірки. Всі необхідні документи він подав у прокуратуру.

Члени комісії та запрошені депутати просили назвати дату написання заяви, Іван Громик навіть прямо запитав: «станом на 14 березня був висновок спецперевірки?», однак Борис Бец відповів: «я залишаю за собою право на це питання не відповідати». В основному аргументи голови райради зводились до того, що в заяві наявні конфіденційні дані, які не підлягають оприлюдненню без його згоди.

Тоді, за пропозицією депутата Віктора Єрменчука, вирішено передивитися журнал вхідної і вихідної документації, щоб перевірити дату реєстрації заяви, проте це не дало жодних результатів, адже за словами Бориса Беца, внутрішня документація не реєструється.

Сам голова райради стверджує, що у нього все гаразд: спецперевірка пройдена, довідку надано.

«Прийшли опоненти, які з першого дня не хочуть мого перебування на посаді», – обурювався Бец.

«Виходить, що хтось вводить комісію в оману. Або заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Гончар, який направив подання, або голова ради Бец», – вважають члени комісії.

Саме тому комісія домовилась продовжити розгляд цього питання 7 квітня у присутності вищевказаного прокурора.

Стосовно присвоєння Борису Бецу 5 рангу посадової особи місцевого самоврядування, вирішено дочекатися результатів розслідування поліції.

P.S. Інформація стосовно того, що голова комісії Петро Мосендз і Борис Бец є кумами не підтвердилась. Просимо вибачення за неточності.

 

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Я дивуюсь вам журналістам ….. спочатку “ляпнув” будь яку інформацію, яка стала відома хто зна від кого, який також її почув десь від когось і люди її вже увібрали в себе. А тепер написав, що інформація не підтвердилась і все…. Можливо спочатку потрібно перевіряти інформацію перед тим як висвітлювати її в статтях!? та ні, який смисл її перевіряти, якщо в разі виявлення її недостовірності не передбачено ніякої відповідальності для писаки…..

 2. Комусь кончe нeобхідно оббрeхати хорошу людину,рано чи пізно цe всeодно закінчиться і люди дізнаються кому і навіщо цe потрібно!

  • Анно, поїдь у Стару Ушицю і запитайся у місцевих жителів про цю хорошу людину

 3. всі вони однакові – судді і підсудні , жаль що у нас так і немає об’єктивної та неупередженої журналістики..

 4. Мушу втрутитись в дискусію. Хоча проживаю в м. Києві, але через службову діяльність, володію ситуацією із зазначеного питання. Наразі комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглядає цю ситуацію, зокрема:
  1. Прокуратурою встановлено, що Бец Б.Б. не подав у втановлений Законом термін заяву про проведення спецперевірки.
  2. Повідомлення Беца Б.Б. про подання такої заяви у зазначений Законом термін перевіряється. Але, у разі виявлення порушень в реєстрації службової документації, відповідальні особи будуть притягнені до кримінальної відповідальності.
  3. Риторичне питання: Як взагалі може пройти спецперевірку людина (в даному випадку Бец Б.Б.), якщо у неї 2 судимості?

 5. Чиє б мичало Andriy Mazurok , ваша Уля має скільки судимостей … А тут чиста заказуха від Кам’янецьких .p\s Від тюрми та від суми не зарікайся…” раджу самому прочитати “Поради адвоката при затриманні” , скачати з мережі та передати Колі Жогану.))))

 6. Я, шановний, не мичу, а виклав факти (які я наразі можу оприлюднити). І не потрібно пов’язувати дане питання із справою Тимошенко. Є рішення Європейського суду з прав людини щодо цієї справи. Цікавтесь. А хто такий Бец Б.Б. і я і Ви (я думаю) знаєте, є рішення суду і є вирок. І, як показала історія з присвоєнням 5-го рангу – ця історія його нічого не навчила. Ригом він був, ригом і залишився. Як і його “керовніки” сукач і мельніченко.

 7. А от цікаво , Коля хоче сісти , надовго, в менську ? Наприклад за фальсифікацію виборів разом з побратимами , за продані голоси виборців по Жванецькому окрузі ? Потягнути за собою керованих ригів , бійців по партії батьківщина , членів комісії від цієї політ сили , кандидатів в депутати від бют і так далі ? Андрюха не мичи ..)))))

 8. Борисовичу, не зрозумів останнього посту. Мабуть Ви вже спите. По фальсивікаціям – всі питання до шефа володі мельниченка. І не розумію Ваших натяків щодо “Колі Жогана”. Якщо у Вас є якісь питання до нього, з’ясовуйте з ним. Я Жогана останній раз бачив 18 січня 2013 р. в Маріїнському парку, разом із іншими майданівцями із Кам’янеччини. Ви, ймовірно, в цей час організовували черговий автобус з “тітушками” на антимайдан. P.S. Щодо “мичи” – Вас дуже погано виховали батьки.

 9. Як все банально . Прочитав – гидко. Відчувається проста заказуха. Що зробиш , доля така у українців, підлабузники та заздрізники , нема щоб об’єднатись та будувати УКРАЇНСЬКУ державу , а так обгажуємо один одного а “еліта” в обшорах. Сумно.

 10. Бываю по работе в Каменце несколько раз в неделю, наслышан от колег о клане Мельниченко в городе и районе. Бывшые регионалы, которые поменяли партбилеты пр на бпп. Воруют все,что можно. На последней сессии горсовета было принято больше 300 земельных вопросов. В районе вообще сидит клоун с криминальным прошлым

 11. Я, на відміну від Коля Раково, корінна кам`янчанка, досі тут живу та й збираюся жити далі. Роками спостерігаю одну і ту ж картину. І знову вона повторюється. Бо, думаю, усім зрозуміло що справа «пахне» банальним перерозподілом влади. Підняті питання (чи то присвоєння рангу, чи то часу проведення перевірки) є чисто формальними та не відіграють помітної ролі у ефективності діяльності самої районної ради, діяльності її на користь громади. Типовий приклад роздування опонентами скандалу без наявних для того підстав, чергова спроба «скинути одного» аби «поставити іншого». На мою думку, висновок правоохоронних органів розставить усе по місцях і винних, якщо такі є, притягне до відповідальності. Але справа ж зовсім у іншому, адже хто б не прийшов, ситуація кардинально не змінилася б. Самі майданівці наш же майдан зраджують, бо замість того, щоб ефективно співпрацювати та вирішувати нагальні проблеми району займаються дурницями. Шкода, що так нічого і не змінилося.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.