Прокуратура взялась за голову Кам’янець-Подільської райради

У Кам’янець-Подільській місцевій прокуратурі вважають, що голова районної ради Борис Бец не пройшов спецперевірку, тим самим порушивши ЗУ «Про запобігання корупції».

«Встановлено, що Бец Б.Б. після обрання його на посаду голови Кам’янець-Подільської районної ради не подав у встановлений законом строк відповідної згоди та станом на 14.03.2016 не пройшов спеціальну перевірку, чим порушив вимоги ст.ст. 56-58 Закону України «Про запобігання корупції», – йдеться у документі прокуратури, що є у розпорядженні «Незалежного громадського порталу».

Борис Бец. Фото з "Фейсбуку"

Борис Бец. Фото з “Фейсбуку”

Також прокуратура просила провести службове розслідування відносно Бориса Беца з метою виявлення причин та умов, що сприяли порушенню ним Законодавства. Розглядатиме це питання постійна комісія райради 5 квітня, голова комісії – депутат від «Аграрної партії України» Петро Мосендз. До слова, пан Мосендз є кумом Бориса Борисовича Беца.

Окрім цього, правоохоронців цікавить, чи законно Борису Бецу призначено 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування. Питання в тому, що частина депутатів стверджує, що під час першої сесії райради 11 листопада 2015 року було голосування лише про призначення Беца на посаду голови ради. За присвоєння 5 рангу начебто не голосували.

На пряме запитання кореспондента НГП Борис Бец заявив:

«Я не можу точно стверджувати, що було голосування, чи його не було. Я перебував в такому собі стані афекту, у мене піднявся тиск, я нервувався (після голосування про призначення на посаду голови райради, – авт.)».

Також він додав, що наразі правоохоронці опитують депутатів, вилучено аудіозапис засідання, однак зрозуміти, чи відбувалось голосування наразі не можливо. Проблема в тому, що під час розгляду/не розгляду цього питання на записі з’явились шуми. 1,5 хвилини, які б могли пролити світло на цю ситуацію, наразі не вдається відновити, проте пан Бец сподівається, що «спецапаратурою вдасться очистити запис від шумів».

Також голова райради додав, що звернувся в бухгалтерію із заявою про відмову від надбавки за ранг з лютого цього року.

Стосовно спецперевірки, Бец стверджує, що пройшов її і має всі необхідні документи та довідку. Обіцяє оприлюднити ці факти під час засідання комісії у квітні.

«Опоненти хочуть підняти сенсацію, але в них не виходить», – пояснює голова райради.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Шеремета брихун.)))))))

  2. Боря-Боря, що ж ти наробив?

  3. Борис ти не правий, обікрав Стару Ушицю, маєш ДВІ судимості, що мало? Прийшов обікрасти район, другий янукович, тільки в Кам’янець- Подільському районі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.