Симчишин відмовився брататися з російськими містами Іваново та Твер

Мер Хмельницького Олександр Симчишин ініціював розірвання угод про партнерство з двома російськими містами Іваново та Твер.

Як повідомляє прес-служба міськради, сьогодні відповідні листи підписав градоначальник і ближчим часом будуть направленідо вказаних міст.

“Враховуючи військову агресію Росії проти України, анексію Криму та окупацію частини Донецької та Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед громадян України, ми не маємо права навіть формально мати жодних партнерських відносин із містами Твер та Іваново”, – цитує Симчишина його прес-служба.

Як відомо, Іваново та Твер є містами-побратимами Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Я думаю, що це не робить честі нашому меру (хоча за деякі діяння я поки що його поважаю; я голосував за нього), тому, що це все таки були угоди не між державними структурами, а між територіальними громадами (в кінці кінців – між простими людьми). А щодо ділового і економічного співробітництва, то зважте на наступне. Україна перед майданом мала тільки такі ще більш-менш живі наведені нижче знову більш-менш високотехнологічні виробництва, продукція яких потрібна була тільки Росії. Це було виробництво «космічних» ракет-носіїв (Дніпродзержинськ), двигунів для кораблів і суден (Миколаїв, Первомайськ Миколаївської), двигунів для авіації (Запоріжжя і … Хмельницька область тощо), авіоніки (Харків, знову Хмельницький тощо). Тепер це все вмерло (згадайте заяви керівництва Хмельницького «Новатора» та Дніпродзержинського «Південьмашу»). Врахуйте і те, що гарантований термін безпечної експлуатації (приблизно 30 років) змонтованих на наших АЕС реакторів радянського виробництва закінчується (єдиний пострадянський реактор був змонтований тільки на Хмельницькій АЕС). І це при тому, що більше 50 % (а на даний момент через відомі обставини більше 60 %) електроенергії на Україні виробляється саме на АЕС. І не зважаючи на це, контракт с Росією щодо співпраці у будівництві нових реакторів на АЕС, розірваний. Як розірваний і контракт щодо будівництва на Кіровоградщині (де є відповідна сировина) власного виробництва паливних елементів для АЕС. То що, через «політику» в найближчі часи ми будемо, або суттєво ризикувати, експлуатуючи старі потужності АЕС, або… сидіти як в Криму при свічках (на Україні навіть гасових ламп не зможуть виробити)? А «Захід», який по суті нас спонукає до конфронтації з Росією, щось не поспішає нам допомагати в розбудові високотехнологічного та конкурентноспроможного виробництва. Кому це вигідно і для чого це робиться, поміркуйте самі.

  • Чим менше пропутінських “поміркованих” – тим більше честі Україні і тим ближче і до миру і до розквіту України.
   Ненавиджу холуйську упадання перед лицемірними авторами так званої “дружби народів”, що використовували і прагнуть використовувати можливу дружбу по периметру РФ для підпорядкування сусідів своєму диктату з наступними територіальними претензіями до сусідів.
   Рішення міської ради ПРАВИЛЬНЕ, ПОЛІТИЧНО І МОРАЛЬНО ВИПРАВДАНЕ.
   Не те що дружби в умовах війни – НОРМАЛІЗАЦІЇ СТОСУНКІВ НЕ МОЖЕ з тими, хто покірно слідує фашистській політиці Путіна і вважає його своїм лідером.
   Не даремно існує поговірка “Тамбовський вовк вам товариш”.

 2. Правильно зробив. Не можна мати відносини з країною агресором. було би смішно якби побраталися в 1942 Київ і Дрезден. Симчишин заслуговує повагу. і політично і господарськи він працює добре. Мене влаштовує.
  Поміркований, може прийде час і відносини між нормальними людьми будуть.

  • Почитайте відповідні договори – це раз. Друге – Україна зараз юридично не знаходиться у стані війни з РФ.

   • Ми просто граємось в півжмурки

   • бо в Пороха фабрика в Ліцецьку. Але реально, фактично – це війна і агресія з боку РФ.

    • Дурню при чому тут місто побратим. Чи може ти також рагуль з галіції і хочеш ся братати тілько но з гуцюлами і львівсььььбким бидлом. ТЬи дурню краще пакуй чемодан і пи.дуй на свою смердючу рагульню галіцію. А симчишин під.ер , під.ером був і під.ером залишиться як і кізяк скоробогатий разом з курв.ою малиновською

 3. Я підтримую також заборону на ввіз російської книги.
  І був здивований важкістю дати коментар на офіційному сайті Радіо Ера, де виступав пан Володарський, який як Азаров, “ощущает себя русским”.
  Знаете, як протидіють вороги українського народу, що проникають в першу чергу в інформаційну сферу?.. Мені повідомляли кожного разу, що я …неправильно ввів свій email…
  Тому я тут наводжу свій лист до Радіо Ера:
  “Хочу висловити негативне ставлення до позиції пана Володарського 30.01.2016 в ефірі Радіо Ера – на моє переконання, представника модифікованого в українських умовах, але в такій же мірі ворожого до України “руского міра”.
  Якби Фінляндія не змогла захиститися і не співала аналога хіта про Путіна “Niet Molotov”, то зараз би Фінляндія була би така сама обдерта провінція РФ як анексована Карелія.
  І заборона книжок, виробником яких є ворожа країна, є правильним і давно потрібним.
  Вони кажуть демагогічно відокремлювати політику Путіна і російською літературу, не кажучи, що КРЕМЛІВСЬКІ ФАШИСТИ ПЕРЕТВОРИЛИ РОСІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ В ІНСТРУМЕНТ СВОЄЇ ПРОПАГАНДИ.
  Не потрібно нам бути такими наївними і прислухатися до підступних речей тих, хто як Азаров, “ощущает себя русским”.
  Російський імперіалізм у сфері книготоргівлі не пройде!”

  Сподіваюся, що шановний голова міської ради буде надавати великої уваги, в якому стилі працює хмельницька ТРК “Поділля”, що на книжкових полицях міста і якими піснями озвучені вулиці нашого міста.
  Неможливо розвивати українську культуру в умовах крапельного отруєння наших громадян кремлівськими фашистськими книгодруками!

 4. Рішення повністю підтримую! Симчишину плюс.

  • Який великий та геніальний крок!!! Молодца, якби не Симчишин то навіть не взнав би про якихось вітряків-побратимів! Тепер заживемо гідно!

 5. Предлагаю проголосовать обращение ко всем жителям Украины, находящихся на заработках в Рашке, немедленно вернутся домой.

 6. Рішення міської ради ПРАВИЛЬНЕ, ПОЛІТИЧНО І МОРАЛЬНО ВИПРАВДАНЕ.
  Не те що дружби в умовах війни – НОРМАЛІЗАЦІЇ СТОСУНКІВ НЕ МОЖЕ з тими, хто покірно слідує фашистській політиці Путіна і вважає його своїм лідером.
  Не даремно існує поговірка “Тамбовський вовк вам товариш”.

  правильной дорогой идёте, товарищи! ура!

 7. А давайте спалимо всі російські книжки! От завтра вийдемо всі на майдан, повиносимо весь той тругєнєвсько-пушкінсько-цвєтаєвський непотріб і спалимо! І будемо читати Миколу Дорожка! Дайош своїх класиків у маси!

 8. Перед словом “дурню” треба ставити кому, бо це звернення, розумнику!

 9. Краще за Слєпакова не скажеш:
  Ты посмотри сначала на Тюмень,
  И на глазу появится ячмень,
  Ты посети Великие Луки –
  Отнимутся и ноги и руки.
  При виде очертаний Ельца
  Остановится сердечная мышца,
  А въедешь ты в красавицу Тверь,
  И в ад приоткроется дверь.
  А ты тут мне говоришь:
  Я так хочу увидеть Париж…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.