Прокуратура оскаржила розпорядження кам’янець-подільської влади і повернула державі землі вартістю майже 1 млн. гривень

Очільник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків заявив про виконання рішення господарського суду, прийнятого за  позовом прокуратури до Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та фермерського господарства.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, підставою для пред’явлення позову стало порушення законодавства при передачі в оренду 30 га земель сільськогосподарського призначення державної форми власності. Тобто, надання в користування спірних земель і визначення розміру орендної плати відбувалось без проведення обов’язкової нормативної грошової оцінки землі.

На задоволення позовних вимог прокуратури судом визнано незаконним та скасовано розпорядження голови Кам’янець-Подільської РДА і договір оренди вказаних земель вартістю  близько 900 тис. гривень.

Відтак орендовану земельну ділянку фермер повернув у державну власність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. У красилівському районі по сільським радам ех голова Арсенюк роздеребанив 5300 га землі а повернуто нуль. Слава Україні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.