Під шумок реформуванння комунальних ЗМІ Новоушицька райрада намагається пропихнути “свого” редактора

Новоушицька районна рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади редактора районної газети “Наддністрянська правда”.

Текст оголошення вийшов у номері районки від 28 січня.

Місцева влада розшукує претендента з повною вищою освітою журналістського профілю і стажем роботи не менше трьох років. Крім того, кандидати на посаду редактора повинні надати проект програми розвитку районного видання на найближчі три роки.

gaz

Разом з тим, трудовий колектив “Наддністрянської правди” 26 січня сповістив засновників (РДА і райраду) про участь у реформуванні друкованого засобу масової інформації. Районка пропонує органам влади вийти із засновників, а сама редакція перетвориться у суб’єкт господарювання. Відповідне рішення вони ухвалили на засіданні зборів трудового колективу 5 січня цього року.

gaz3Що стосується конкурсу на редакторське крісло, то колектив газети переконаний, що він має молодих, грамотних, ініціативних працівників, які здатні очолити керівну посаду і примножити здобутки газети”.

“Тому, напевно, засновникам вартувало б прислухатись до думки колективу. Тим більше, що відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», колектив редакції має право обрати і свого керівника-редактора”, – зазначається в опублікованій відозві.

gaz2

Крім цього, сесія Новоушицької районної ради 28 січня ухвалила рішення про вилучення з 1 січня 2016 року з повного господарського відання редакції газети “Наддністрянська правда” наступне майно: приміщення друкарні, площею 248,9 м.кв., балансовою вартістю 135,9 тис. грн.; добудову друкарні, площею 47,9 м.кв., балансовою вартістю 36,5 тис. грн.; склад друкарні, площею 20,1 м.кв., балансовою вартістю 4 тис. грн.; склад друкарні, площею 14,9 м.кв., балансовою вартістю 3 тис. грн.; кладову друкарні, площею 4 м.кв., балансовою вартістю 3,5 тис. грн.

Нагадаємо, що з першого січня цього року набув чинності Закон України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” (№ 1123).

Реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій здійснюється у два етапи: перший – протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом та другий – протягом наступних двох років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хоче Проциш з Танасійчуком повернути на посаду редактора пенсіонерку Гнатуць, яка вміє добре співати оди в районці керівникам і нардепу В.Мельниченку .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.