ОДА приховала офіційний документ, яким виділила землі водного фонду фірмі матері керівника держпідприємства

Хмельницька ОДА приховала офіційний документ, підписаний першим заступником голови Василем Процюком, тим самим порушила вимоги статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Так, на сайті облдержадміністрації у розділі “Діяльність ОДА” щосереди публікуються розпорядження керівництва області. Серед останніх документів увагу привернув “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду ТОВ “Зелений гай-2015” (27.01.2016)”.

1

Однак сам текст документа відсутній на сайті.

2

За даними публічних реєстрів вдалося з’ясувати, кого ж так приховують.

ТОВ “Зелений гай-2015” зареєстроване 12 січня 2015 року у Хмельницькому на чотирьох осіб: Людмилу Бицик зі Славути, Петра Ткачука з Ізяслава та хмельничан Тетяну Потокіну і Лідію Колеснік. Підприємство займається розведенням великої рогатої худоби молочних порід, свійської птиці та прісноводним рибальством.

3

4

Лідія Колеснік приходиться матір’ю керівника Державного підприємства “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” Андрія Колесніка (очолює з травня 2010 року). Це ДП створене розпорядженням губернатора області.

5

У лютому 2015 року “Зелений гай-2015” купив 12 ділянок під особисте селянське господарство загальною площею 24 га на території Правдівської сільської ради. Відтак виник скандал, в якому місцеві селяни звинуватили ТОВ у захопленні їхніх земель.

7

Сам Колеснік підтвердив родинні зв’язки з Лідією Колеснік і розповів, звідки вона взяла 175 тис. грн внеску до статутного фонду ТОВ.

“Мама працює у їдальні, і, наскільки я знаю, є директором цього ТОВ «Зелений гай-2015». Гроші вона заробила, відкладала, тепер купила землю. Хоче займатися сільським господарством, буде у Правдівці  вирощувати яблука, горіхи. До речі, саме для того, щоб укріпити схили, ми і будували підпору, а не дамбу, як кажуть селяни. Хоче мама – нехай займається цим”, – пояснив директор ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. красава: мама працює в їдальні і заробила кілька сотень гривень на землю. супер. де такі ідальні?

 2. Патріотичний автор статті фанат російського Яндекса і всього російського? Шукає в чужому оці соринку, а у свому ліс не помічає.( Це алегорія стосовно технічних помилок і громких звинувачень). Я б написав таку статтю і подав би Ваші скріншоти як доказ…
  Судячи з ваших скріншотів документ не відкрився, бо не правильно вказаний шлях, двічі засосували папку direction/2016/01 – це наслідок перенесання данних зі старого сайту на новий. Не відкривалось іще 6 штук розпоряджень з такою самою помилкою.

 3. Шановний, авторе. ОДА не приховувала будь-яких документів. ОДА з вівторка запустила новий сайт. Відповідно проходить його тестування. У зв’язку з цим і можуть виникати технічні моменти. Помилка виникла при перенесенні розпоряджень зі старого сайту на новий. розпорядження розміщено на сайті.
  З професійного та етичного боку журналістики можна було принаймні звернутися з питанням чи за коментарем з цього приводу.

  • Як на мене, то перенесення з одного сайту на інший не є виправданням неналежної роботи державного органу. Ви ж не приватна структура. Якщо людина не може знайти у вільному доступі документ, який має бути на сайті ОДА, то це показник роботи її працівників, відповідальних за цю ділянку роботи. Я не маю гадати приховали ви цей документ, чи сталась технічна помилка.

 4. Відчувається, що хтось отримав люлі від керівництва: згадали й застосування папки і журналістську етику….. Рабатяги, одним словом.

 5. Що вона плете?Не справилась, тікай.Граються в сайт маленькі дівчата!

 6. А де написано, що сайт працює в тестовому режимі?

 7. Дурня .

 8. А питання не в приховуванні документу. Насправді, як взагалі могли дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою????
  І чому Андрій Колеснік і досі очолює, хоч і з приставкою в.о., службу єдиного замовника???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.