Члени фракції БПП запропонували посилити підтримку воїнів АТО, впорядкувати комунальні платежі та підтримати будівництво дитячого садка

Григорій Галкін, голова фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Хмельницькій міській раді на засіданні 4-ої сесії виступив зі зверненням від депутатської фракції щодо надання підтримки та додаткових податкових пільг учасникам АТО, родинам загиблих в АТО та родинам Героїв «Небесної сотні». В звернені йшлося про необхідність розробити програму надання всебічної підтримки та додаткових податкових пільг учасникам АТО, родинам загиблих в АТО та родинам Героїв «Небесної сотні», що проживають у м. Хмельницькому, внести зміни до бюджету міста на 2016р. та врахувати вимоги програми при формуванні бюджету на 2017р.

Ігор Ялоха, депутат Хмельницької міської ради, член фракції БПП закликав депутатів підтримати звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, до Міністра соціальної політики України Павла Розенка, Міністра фінансів України Наталії Яресько та заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альони Бабак щодо погашення заборгованості перед об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, комунальними підприємствами по обслуговуванню житлового фонду у м. Хмельницькому та щодо відшкодування витрат за надані пільги і нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. З листопада 2015 року відшкодування здійснюється не в повній мірі, заборгованість постійно зростає, що негативно впливає на діяльність ОБСЄ житлово-будівельних кооперативів.

Андрій Кветко, депутат Хмельницької міської ради, округ 36 закликав підтримати будівництво сучасного дитячого садочка в мікрорайоні Озерна з басейном та спортивним майданчиком. Не один рік мешканці мікрорайону зверталися з проханнія про будівництво.

Деякі дитячі гуртки та студії міста мають надавати безкоштовні місця для дітей пільгових категорій за умови звільнення від орендної сплати за користування приміщенням, які є комунальною властністю міста. Нажаль, це не завжди відбувається. Ірина Ковальчук депутат Хмельницької міської ради, округ 5 запропонувала надати повноваження щодо контролю за надання місць міському управлінню культури.

Депутати підтримали всі запропоновані ініціативи фракції БПП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.