Нові правила від хмельницьких газовиків: подавайте показники лічильників у перші дні місяця

Останнім часом багато хмельничан отримали платіжки за газ з нарахованим боргом у 800 гривень. У ПАТ “Хмельницькгаз збут” зазначають, що для того, аби у подальшому цього уникнути, споживачі мають повідомляти на підприємство реальні показники лічильників впродовж п’яти днів на початку місяця. Це можна зробити по телефону або ж в Особистому кабінеті на сайті https://km.104.ua

Тоді квитанція буде розраховуватись за спожитий вами газ. Її можна буде завантажити і роздрукувати для сплати в банківських установах, або зробити це прямо на сайті чи через сервіс Приват24.

Якщо ж ви не повідомите показники лічильника, підприємство нараховуватиме вам платіж за наявними профілями: зважаючи на встановлене газове обладнання та статистику споживання газу за останні три роки. Тоді платіжна квитанція приходитиме поштою.

Нововведення із відмовою від платіжних книжок – не ініціатива хмельницьких газовиків. Такі ж зміни у розрахунках населення з постачальниками газу відбуваються по всій Україні.

Окрім того, днями разом із рахунками за газ споживачі отримали бланк заяви-приєднання до умов Договору на постачання природного газу та супровідний лист-роз’яснення. У ПАТ “Хмельницькгаз збут” зазначають, що заповнивши цей бланк споживач може його відправити на підприємство.

Таким чином договір на постачання газу можна буде укласти не відвідуючи підприємство. Однак якщо ви знайшли помилки у бланку – зверніться в абонентську службу, щоб виправити неточності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.