З початку року у Держфонді регіонального розвитку зареєстровано три проекти від Хмельниччини вартістю 17 млн. грн

У 2016 року у Державному фонді регіонального розвитку зареєстровано три проекти від Хмельниччини загальною вартістю 17 млн. грн.

Така інформація розміщена на відповідному сайті.

Найбільш затратним (15 млн. грн) є проект з функціонування спільного комунального підприємства “Шляхрембуд” у Віньковецькому районі. Цю організацію створили одна селищна рада і 7 сільських рад наприкінці 2014 року в рамках Закону України «Про співробітництво територіальних громад». Таким чином, філію «Віньковецький райавтодор» було реорганізовано у Віньковецький дорожньо-ремонтний пункт №3 філії «Летичівський райавтодор». Як наслідок, сьогодні виникають ряд проблем із ремонтом та утриманням доріг місцевого значення.

Щоб запрацював “Шляхрембуд”, йому необхідно придбати дорожньо-ремонтної спецтехніки. Зокрема, з держбюджету громада розраховує залучити 13,5 млн. грн., з місцевого – 1,5 млн. грн.

Реалізація проекту прорахована на 2016-2018 роки.

Два інших проета стосуються побудови твердопаливних котелень для сільських навчальних закладів Шепетівського району. Зокрема, до кінця 2016 року мають намір збудувати котельню для Грицівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів кошторисом 698 тис. грн; для Михайлюцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 1,1 млн. грн.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Я вважаю (вбийте мене) ці проекти просто кон’юнктурними, тобто даниною моді та бажанням декому сподобатися. Щодо будівництва твердопаливних котелень, то я вважаю, що краще палити російський газ (тільки домовитись про зниження його ціни; я думаю, що при бажанні це можливе), а не власні дерева, які потрібні нам, як для кисню, так і для «гарного настрою». Тим більше, що вартість, і дерев’яних чурок, і всіляких палетів, невпинно підвищується (це всі знають). І причина цього не тільки в підвищенні попиту, але і в нашій спекулятивній ментальності. А стосовно будівництва автошляхів, що безумовно життєво необхідно, то я думаю, що у нашому випадку знову переважає ґрунтована на нашому менталітеті мотивація – «відмити» зібрані кошти та вкрасти їх суттєву частину (або і повністю – черговий майдан все спише).

    • Необхідно в першу чергу вкладати кошти в будівництво виробничих об’єктів, які б виробляли високотехнологічну продукцію, в першу чергу (повторюю цей вираз для посилення) придатну для продажу на зовнішньому ринку. При цьому продавати цю продукцію усім, не зважаючи на їх політичну приналежність. Це одночасно: елементарна істина, об’єктивні закони економіки (де ж наші викладачі – «фахівці» зі всіляких МАУПІВ і тому подібних закладів) та досвід усіляких держав (Японія, Корея, Китай тощо), які «піднімалися з колін». А це, що видають за досягнення, дійсно «від лукавого».

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.