Збитки підприємств ЖКГ Хмельницької області становлять 40,5 млн. грн – ОДА

На 1 січня 2016 року збитки підприємств житлово-комунального господарства Хмельницької області становлять 40,5 млн. грн.

Про це на сьогоднішній колегії ОДА заявив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Григорій Ващук.

За його словами, такий стан спричинений збитковими тарифами для населення на послуги. Не зважаючи на те, що тарифи на послуги зростають, економічно обґрунтованого рівня вони ніяк не можуть досягти, оскільки реальні ціни на енергоносії та матеріали значно вищі.

Також чиновник зазначив, що заборгованість населення за житлово-комунальні послуги у 2015 році зменшилась на 9,5 млн.грн (12,6%) і на 1 січня 2016 року становила 65,9 млн.грн.

Найкраще за комунальні послуги платять у Старосинявському, Красилівському, Новоушицькому, Славутському та Летичівському районах (143,4–131,5%), найнижчий – у Шепетівському районі та містах Шепетівці, Хмельницькому і Нетішині (76,9–95,4%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.