Недіючий аеропорт Хмельницького “з’їсть” майже 3 млн. грн з обласного бюджету

Депутати Хмельницької обласної ради планують затвердити обласну програму діяльності комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” на 2016 рік загальним кошторисом 2 млн. 867 тис. грн.

Це має відбутися на черговій сесії 17 лютого.

Згідно з проектом рішення, всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості. Зокрема, на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Аеропорт Хмельницький», яка утворилась на 31 грудня 2015 року, передбачено 946,3 тис. грн; погашення іншої заборгованості із заробітній платі працівникам, визнаною судами – 137,7 тис. грн; ліквідація боргів за податками та зборами до бюджетів усіх рівнів – 1,7 млн. грн.

Крім цього, обласна влада проведе інвентаризацію земельної ділянки площею 127 га і виготовить технічний паспорт землеустрою на аеропорт.

Нагадаємо, що, починаючи з 2004 року на підтримку діяльності КП “Аеропорт Хмельницький” спрямовано 1 млн 637,7 тис. грн. В основному кошти використані на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства. Так, на виплату заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» було виділено 294,0 тис. грн – у 2011 році та 300 тис. грн – у 2012 році.

Протягом 2013-2014 років на виконання заходів обласної програми відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» з обласного бюджету було спрямовано коштів в сумі 1 млн. 149,8 тис. грн.

Довідка НГП. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький складається з аеродромного, аеровокзального, наземного комплексів на землі. Аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв. м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. його давно хочуть продати але щось та хтось заважає…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.