У Кам’янці-Подільському депутати міськради вдруге не захотіли позбавити “свободівця” мандату

Сьогодні під час сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати вдруге не захотіли достроково припинили повноваження свого колеги, члена фракції ВО «Свобода» Геннадія Бенкендорфа. «Свободівець» сам направив заяву про складання мандату.

Голова фракції ВО “Свобода” Михайло Посітко повідомив, що на регламентній комісії більшість депутатів підтримали це питання.

Як і минулого разу, 23 грудня 2015 року, депутати провалили це рішення.

«За» проголосувало всього 9 депутатів(минулого разу це рішення підтримало 11 депутатів), «проти» – 4, «утримались» – 14.

Згідно з сайтои ЦВК, наступним по списку мав йти громадський активіст, менеджер з постачання та збуту ТОВ «Техносервіс» Володимир Кондрук. За минулих виборах його підтримало 140 кам’янчан (18,1%).

Нагадаємо, що ще 9 листопада двоє новообраних депутатів від ВО «Свобода» Геннадій Бенкендорф та Олена Мазій направляли в ТВК заяви про складання мандатів, а ще 13 «свободівців» просили виключити їх з виборчого списку. Замість них депутатами новими депутатами мали стати Володимир Кондрук та учасник АТО Дмитро Мазій, однак в тервиборчкомі ці заяви забракували. Тепер ж, щоб відкликати депутата необхідна згода сесії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.