За 2015 рік промисловість Хмельниччини впала на 4,4%

За 2015 рік обсяги промислової продукції у Хмельницькій області скоротилися на 4,4% у порівнянні з 2014 м роком Серед регіонів держави Хмельниччина посіла 10-11 місце.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти 2014р. збільшився на 15,4%.

На підприємствах переробної промисловості в 2015р. виробництво продукції зменшилось на 12,2%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 32,7%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 31%, машинобудуванні – на 2,8%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,6%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності в 1,6 раза, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 0,9%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти 2014р. зросли на 13,9%.

За січень-листопад 2015р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 22,8 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 15,2 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (32,1%), виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (26,9%), виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (16,9%).

В області 29,3% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам Хмельницького, 20,4% – Нетішина, 10,8% – Кам’янець-Подільського району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. СПАСИБІ ДАУНАМ З МАЙДАНУ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.