У неділю на Хмельниччині вибиратимуть старост

За повідомленням КВУ, у неділю, 24 січня, в Україні пройдуть вибори у 30 об’єднаних громадах Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей.
У Хмельницькій області буде обрано 13 старост. Інститут старост було впроваджено із прийняттям Закону “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Старости обираються за рішенням місцевої ради у селах та селищах об’єднаної територіальної громади за винятком її адміністративного центру.

Старости в об’єднаних територіальних громадах представлятимуть інтереси сіл, братимуть участь у бюджетному процесі та входитимуть до виконавчого комітету громади.
Наразі в Україні створені 159 громад і вибори старост у них триватимуть упродовж року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. НАЗВА НАГАДУЄ ПРО ВЕЛИКУ ВІТЧИЗНЯНУ ВІЙНУ….

  2. І хто такий староста в селі? якщо він нічого не вирішує ? Не підписує і не має грошей…. ні хто!
    Як у тій пісні = Ти кто такой? Давай давай до свидания….

  3. Любий депутат будь якої ради має точно такі самі повноваження!
    Вас кинули як лохів! Поживете скоро все побачите…… що буде розвиватись тільки центр а це в 90% райцентр….. потім почухаєте голову! А Ваш староста буде ходити і бухати бо більше йому робити буде ні ским і ні хто його не буде слухати…..

  4. Працювати мають всі члени тергромади, а не чекати, що оберуть старосту і він побудує рай для всіх. Не бухати, а працювати мають всі. Так у всьому світі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.