Військові не змогли відсудити приміщення, продане дружині екс-нардепа від УДАРу

Суд відмовив у позові консорціуму «Військово-будівельна індустрія» до Хмельницької обласної товарної біржі про визнання недійсними результатів аукціону.

Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 6 січня, пишуть “Наші гроші”.

Йдеться про напівпідвальне приміщення площею 223 кв.м. по вул. Довженка, 14/2 у м. Хмельницькому. Це приміщення перебувало на балансі ДП Міноборони «Хмельницька автомобільна база № 82». З 2006 року автобаза входить до консорціуму «Військово-будівельна індустрія».

15 травня 2014 року вищезгадане приміщення реалізовано через аукціон як таке, що перебувало у податковій заставі ДПІ у м. Хмельницькому. Покупцем з ціною майже 98 тис грн. стала Корнійчук Оксана Сергіївна.

Консорціум подав позов про визнання результатів аукціону недійсними. Зокрема, вказувалося на те, що приміщення є державною власністю, але всупереч цьому було продане без згоди Міністерства оборони, що уповноважене управляти майном консорціуму. Крім того, законом встановлено мораторій на примусову реалізацію майна державних підприємств. Також позивач повідомив, що майно перед продажем не було належно оцінене, власника і балансоутримувача не було повідомлено про час і місце торгів, інформація про аукціон у ЗМІ не розміщувалася.

10 лютого 2015 р. Господарський суд Хмельницької області визнав недійсним протокол про результати аукціону. Однак 29 вересня 2015 р. Вищий госпсуд це рішення скасував. У матеріалах справи знайшовся лист міністра оборони від 2010 року, в якому йшлося, що міністерство не заперечує щодо продажу приміщення з метою погашення податкового боргу. Консорціум подав позов повторно, але програв.

У Хмельницькій області є тільки одна Корнійчук Оксана Сергіївна – це дружина Олександра Корнійчука, екс-народного депутата від партії «УДАР Віталія Кличка». У 2015 році Корнійчук очолив Хмельницьку обласну організацію партії «Громадський рух «Народний контроль». Цю партію заснував колишній журналіст Дмитро Добродомов, який на останніх виборах пройшов до парламенту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. № 404-12 (Відомості НД № 45, ст.606), яким зупинила Главу 2 «Економічний розділ» Конституції УРСР до вступу нової Конституції України в законну силу, в розділі було прописано, що таке загальнонародна (державна) власність. В Конституції з 1990 до 1996 року, ні норм загальнонародної, ні норм про державну власність не було. Крім того, у ст. 170 Конституції УРСР зазначалося, що законодавчі та нормативно-правові акти приймаються виключно на підставі Конституції. Тобто з 1990 по 1996 рік, коли не було Конституційних норм про загальнонародну і державну власність, будь-які дії з нею, в т.ч. і приватизація відбувалися ПОЗА правовим полем.” – прийняття Нової Конституції України на протязі шістьох років блокувала комуністична більшість у Верховній Раді, тому зараз проводячи декомунізацію потрібно повернутись до розділу VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ. Декларації про державний суверинітет України. Виконати пряму волю народу після схвалення її змісту всенародним голосуванням 01.12.1991 року. https://www.youtube.com/watch?v=TQ0qO2AnXqo&feature=share

 2. “24 жовтня 1990 Верховна Рада УРСР ухвалила закон № 404-12 (Відомості НД № 45, ст.606), яким зупинила Главу 2 «Економічний розділ» Конституції УРСР до вступу нової Конституції України в законну силу. Вся законотворча робота в Верховній раді зводилась і продовжується до прийняття “законів – схем” в пограбуванні публічного майна територіальних громад!

  • Пан Aleksander Kolizhuk дуже компетентно пояснив та обґрунтував ті підстави, які дали можливість нашим заповзятим та аморальним підприємцям «на халяву» забрати, а по суті «вкрасти», майно, яке (пробачте за банальність, але це знову по суті) створювалося усім народом СРСР. Можу тільки уточнити, що ці споруди в свій час були збудовані за кошти, які виділялися Міноборони СРСР на будівництво БРК МБР РВСП (бойових ракетних комплексів міжконтинентальних балістичних ракет Ракетних військ стратегічного призначення). І я впевнений, що така «правова» можливість в свій час була створена не через некомпетентність (а можна сказати простіше – тупість, безпринципність та просто зраду) тодішніх наших законодавців (її просто використали), а якраз з метою «на халяву прихватизувати» те, що було створено більшістю, та одночасно знищити конкурентно- та обороно- здатність нашої країни.

   • От тільки одне і суттєве, якщо не головне: Враховуючи те, кому і для чого в свій час була виділена зем. ділянка (є документи – відповідній структурі Міноборони СРСР, правонаступник якої до цього часу ще існує, і для потреб оборони), та хто був забудовником і фінансував це будівництво (теж відповідна структура Міноборони СРСР, правонаступник якої до цього часу також ще існує), вказане майно не було у власності територіальної громади, а було (як визначалося тодішнім законодавством) в загальнодержавній власності, а на даний час повинно було бути в державній власності. І не треба перекладати вину на комуністів (по суті це те, коли справжній злодій з метою відвертання уваги від себе кричить – «тримайте злодія»). Якраз вони (дивіться на моє обґрунтування в попередньому моєму коментарі вище) тут «ні причому». На жаль я не зразу звернув увагу на автора коментаря (Aleksander Kolizhuk, якщо це він), на який відповідаю. Тепер мені стала зрозуміла його, як зараз модно казати, мотивація («тень на плетень»). Саме ця людина брала суттєву участь «роздачі» майна і земель (відповідно до чинного законодавства, земельні ділянки зараз теж «нерухоме майно»), як того, що знаходилося у власності територіальних громад, так і того, що знаходилося в загальнодержавній / державній власності.

 3. да … після того як О. О. Корнійчук та О.С.Корнійчук (він був керівником … а вона бухгалтером обласного штабу) не виплатили гроші майже усім працівникам за вибори 2012 … вони ще мають наглість далі грабувати громаду…

  • зцука Симчишин та також удолі

   • не знаю в якій долі Олександр Симчишин … але Олександр Корнійчук точно в долі… а 21 спостерігач (лише по Хмельницькому) від ПП”УДАР” до цих пір бажають отримати свої чесно зароблені 200 грн… Олександр Олександрович Корнійчук !!!! Сума 4200 грн … досить мала для Вас…. віддайте людям гроші…НЕ ГАНЬБІТЬСЯ !!!! СПИСКИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ В НІНИ ВАСИЛІВНИ БЕНЮК…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.