Влада пропонує об’єднати пологові будинки Кам’янця-Подільського та району

Влада пропонує об’єднати пологові будинки Кам’янця-Подільського та району.

Про це під час зустрічі з представниками ЗМІ заявив заступник міського голови Вадим Савчук, повідомляє офіційний сайт міської ради.

“Ми маємо об’єднати ресурс міста та району для того, щоб зробити надання послуг якісним та комфортним, але в жодному разі не потрібно поширювати чутки про неправомірні скорочення персоналу, чи щось на кшталт цього. Пріоритетом має бути  професійність медиків та здоров’я дітей і матерів”, – відзначив заступник міського голови з гуманітарних питань.

За статистичними даними, які озвучив начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, у 2015 році в пологовому будинку Кам’янця було прийнято 1272 роди, у районному – 314.

Таку кількість породіль безперешкодно можна обслуговувати в одному закладі, а зекономлені кошти використовувати на підвищення комфорту, – переконаний посадовець.

Також за ініціативою міського голови пропонується створити в медичних закладах посаду менеджера, який буде відповідав за фінансову сторону, видатки, тощо.

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутати райради схвалили рішення про внесення змін до ліжкового фонду та оптимізацію структурних підрозділів Орининської районної лікарні №2 та Староушицької районної лікарні №3. Також було вирішено провести реорганізацію шляхом приєднання Староушицької районної лікарні №3 до Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Владі не залишається більш роботи крім як скорочувати, продавати, обєднувати, брехати, прикривати…..
    А ремонтувати дороги, лікувати людей, боротись із корупцією і т д . не потрібно. А для чого? Ситий голодного не розуміє. Олігарх не розуміє простого люду…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.