У Красилові виділять бюджетні кошти на ремонт ДЮСШ

Таке рішення було прийнято на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва.

На порядок денний засідання за ініціативи РДА вносилося одне питання -«Про співфінансування проекту регіонального розвитку «Капітальний ремонт спортивного комплексу Красилівської районної ДЮСШ по вул. Грушевського, 187». Детально щодо цього питання присутніх проінформували  заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Надія Дунець та начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Наталія Максимчук.

Після жвавого обговорення члени постійної комісії вирішили надати згоду на спрямування вільного залишку коштів районного бюджету в сумі 445317 гривень на співфінансування проекту регіонального розвитку «Капітальний ремонт спортивного комплексу Красилівської районної ДЮСШ по вул. Грушевського, 187» у розмірі 10% від загальної кошторисної вартості об’єкта.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Красилівське РДА дбає тільки за потреби м.Красилів, на всі інші 35 громад їм “наплювати”…… на розбиті в “хлам” дороги, поламані електроопори, Ну що ж … почалась децентралізація вдало….. Гарний приклад що буде далі…..! Робіть висновки шановні…!

  2. напевно Ніла Василівна та Михайло Олексійович мають якесь відношення до цієї спортивної школи…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.