ПІд Хмельницьким на лісових землях незаконно побудовано туристичний комплекс

Прокуратурою Хмельницької області виявлено службове підроблення службовими особами відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Хмельницької райдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, посадовці згаданого відділу безпідставно видали одному з ТОВ офіційний документ – містобудівні умови і обмеження для будівництва туристичного кемпінгу на лісовій ділянці площею 2,7 га, яка перебуває у постійному користуванні держпідприємства «Хмельницькоблагроліс».

Зокрема, вони внесли недостовірні відомості до чотирьох із десяти пунктів цього документу, зазначивши про наявність у ТОВ правовстановлюючого акту на право власності чи користування земельною ділянкою. Насправді ж товариство, відповідно до договору тимчасового користування, мало право використовувати вказану ділянку лише як лісову, що не дозволяє її забудову.

Внаслідок протиправних дій чиновників РДА на лісових землях державного підприємства незаконно побудовано туристичний кемпінг площею 90 квадратних метрів (розміщений на виїзді з Хмельницького у бік Летичіва – НГП).

За вказаним фактом службового підроблення прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 КК України.

Досудове розслідування здійснює хмельницькій відділ поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. А название туристичного кемпингу

 2. Не думаю, що за цим стояло лише підприємство. Думаю, що ще й управління лісового господарства…
  Здебільшого таке йде через них…

  • Думаю повна херня, кемпінг неможе розглядатись як будова , мала архітектурна форма . так .

 3. Абсолютна брехня про підроблення. Ніхто нічого не підробляв, ніхто нічого не вилучав, … навіть пояснень не брали у працівників РДА. Наїзд……. на когось…….

 4. Безграмотно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Варто почитати Лісовий кодекс. Лісова ділянка може використовуватись у рекреаційних цілях. Кемпінг – місце для відпочинку. Відповідно кемпінг в лісі може бути розташований.
  Тому стаття – чистий піар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ст 18 лісового кодексу
  Довгострокове тимчасове користування лісами – засноване на договорі строкове платне використання лісових ділянок, які виділяються для потреб мисливського господарства, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей, проведення науково-дослідних робіт.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.