На Кам’янеччині цього року влада допоможе газифікувати два села

У планах – газифікація двох населених пунктів Кам’янець-Подільського району. На засіданні постійної комісії райради за участю очільників району обговорювалось питання щодо співфінансування з районного бюджету будівництва підвідного газопроводу середнього тиску у 2016 році.

Зокрема, у  2016 р. з Державного Фонду регіонального розвитку передбачається фінансування початку будівництва підвідного газопроводу середнього тиску сіл Завальського напрямку. Однією з умов фінансування інвестиційних проектів з Державного Фонду регіонального розвитку є передбачення за рахунок коштів місцевого бюджету видатків на співфінансування. У першу чергу  необхідно завершити будівництво газопроводу до сіл Суржа та Нагоряни, де за рахунок коштів населення уже прокладені вуличні газопроводи.

Під час засідання було подано пропозиції на фінансування у 2016 році підвідного газопроводу до сіл Суржа і Нагоряни на загальну суму 4550,0 тисяч гривень. З районного бюджету необхідно виділити кошти на співфінансування об’єкту у сумі 505,0 тис. грн.

Оскільки  бюджет району збалансований, члени комісії погодили, що додаткові кошти будуть винайдені і дане питання буде розглянуте 18 лютого на пленарному засіданні сесії районної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.