Держфірма провела оплату за реконструкцію легкоатлетичного ядра на спорткомплексі “Поділля” через три роки, як почалися підрядні роботи

Державне підприємство “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” через три роки розрахувалося з підрядником ПП “Вектор-М”, який виграв тендер на реконструкцію легкоатлетичного ядра на спорткомплексі “Поділля” (Хмельницький).

Про це зазначено на офіційному порталі публічних фінансів України “E-data”.

Протягом 30 жовтня-28 грудня 2015 року ДП перекинула на рахунок приватника п’ять грошових траншів загальною сумою 3,5 млн. грн. Кошти сплачені, відповідно до підписаної угоди 23 листопада 2012 року.

Як відомо, ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» 23 листопада 2012 року за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Вектор-М» на реконструкцію легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі «Поділля» ДЮСШ №1 в Хмельницькому. Вартість угоди становила 5,17 млн грн.

Зокрема заплановано реконструювати трибуни, сходові марші, каналізацію, встановити огорожу трибун та ін., на спортивний комплекс також повинні завезти нове спорядження – легкоатлетичні диски, ядра і молоти для метання, списи, жердини, планки й стійки для стрибків з жердиною, тощо.

Реконструкцію та доставку мади здійснити до кінця 2012 року.

За даними ЄДР, засновником ПП «Вектор-М» є Віктор Куриляк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Яке їхало, таке здибало…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.