За рік поліція Хмельниччини затримала понад 3 тис. нетверезих водіїв

У 2015 році поліція Хмельниччини припинила понад 28тисяч порушень Правил дорожнього руху, в тому числі затримала більше 3 тисячі нетверезих водіїв.

Про це зазначено у звіті начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина.

Торік додатково організовано та проведено 37 відпрацювань вулично-шляхової мережі районів та міст області із складним рівнем аварійності.

Разом з тим, у порівнянні з 2014 роком, відмічається незначне зростання кількості дорожньо-транспортних пригод з постраждалими на 8,2% (з 552 до 597), в тому числі зростання кількості загиблих на 15,3% (з 111 до 128) та травмованих учасників дорожнього руху на 0,4% (з 743 до 746).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. А можна сказати за поліцію? Бо щось дуже багато за час існування поліції у Хмельницькій області. Без успіхів міліції? Чи може ще й НКВС допишемо?

 2. З них:
  Депутатів – 0
  Посадовців – 0
  Прокурорів -0
  Мажорів -0
  Селюків і босяків – 3000!

  Правильно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.