Симчишин продовжує “чистку” кадрів

На сайті Хмельницької міської ради з’явилось розпорядження про звільнення начальника управління торгівлі Валентини Москалюк. Вона працювала на цій посаді з серпня 2006 року, а в структурі міської ради – з 1989 року.

Підставою для звільнення є заява самої Валентини Москалюк. У розпорядженні зазначено, що перед звільненням їй надають щорічну відпустку, а звільняють за згодою сторін з 31 січня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. А Самишкіна коли звільните?

 2. Для того, щоб почистити управління земельних ресурсів, яке очолює згаданий пан, треба знайти йому заміну, що не так просто у теперішній час…

  • правильно, бо всіх нормальних Швець, Самишкін і компанія давно звільнила, або самі пішли з того дурдому, що ті пани зробили

 3. чистить і правильно все робить

 4. Цікаво чи добереться мер до Василишина,бо його брат в Міністерстві працює,оце буде показово,все решта єрунда.

 5. Шановний пане Мер ! А коли Ви звернете увагу на комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” ?
  Директор цього підприємство є приватним підприємцем, тому “працює” на своїй посаді максимум 30 хвилин, а весь інший час займається своїми підприємницькими справами. Коли цьому буде кінець ? Поцікавтесь питанням ліквідації заборгованості по виплаті заробітної плати, яка становить більш як шість місяців. Де Ваші контролюючі органи ?

  • Звільнить, коли заміна буде. Посад, які мають зайняти по квоті переможців виборів дуже багато. переважно це мають бути партійці та люди яким довіряє.Партійці в більшості-це речьовки та акції протесту(ну ж не Бурлика на посаду призначати). тому є кадровий дефіцит.

   • Кодрового дефіциту немає! Є люди які працювали і моглиб працювати ,але недають!!! Наприклад в земельному працював Лахмотов О.-20 років , був порядок .Після нього помінялось вже 8 керівників порядку немає і небуде!!!

   • Так, Бурлик – безробітний. Ось, йому і дадуть роботу. Хай там поп..здить, коли буде звітувати про пророблене…

    • Бурлик з його енергетикою можете запросто очолити ціле управління

     • Тоді йому місце саме в управління ЖКГ. Там куратор з своєю “молодою командою”, а енергетичного начальника бракує аби поломати закоренілі корупційні схеми відкатів.

 6. Замість того, щоб допомагати нова влада займається не потрібними речами. Ламати – не будувати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.