На Хмельниччині задокументовано 5 фактів кримінальних правопорушень, фігурантами яких є сільські голови

З початку року Городоцька місцева прокуратура склала та направила до суду 5 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень сільськими головами.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Одна з сільських голів не повідомила про наявність реального конфлікту інтересів (ч.1 ст.172-7 КУпАП), інші – несвоєчасно подали декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (ч.1 ст.172-6 КУпАП).

На сьогодні судами, розташованими в межах територіальної юрисдикції місцевої прокуратури, 2 із вказаних протоколів уже розглянуто, на винних осіб накладено адміністративні стягнення.

Зокрема, на 1700 гривень оштрафовано виконувача обов’язків сільського голови з Волочиського району, яка свідомо не повідомила сесію сільради про наявність у неї реального конфлікту інтересів при винесенні питання на розгляд сесії щодо надання собі премії у розмірі 943 гривень.

Її колишнього колегу із Ярмолинецького району притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що при звільненні несвоєчасно подав за місцем роботи декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданою декларацією. Винного в межах санкції відповідної статті оштрафовано на 850 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. От це дійсно тяжкий кримінал – “конфлікт інтересів””!
    А красти мільйони з бюджету, відкати Київські…… несплата мільйонів податків це адмінка ……
    Бідних сільських голів саме легко притягнути бо не мають за що відкупитись та не мають “криши” ……
    Притягніть бандитів олігархів з Києва …- з вищих “ешелонів” влади….!!! СЛАБО???
    Слава Україні… – олігархам слава!!

  2. НГП щось перекрутило. Там же написано “адміністративних” то причому тут кримінал?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.