На Хмельниччині учасникам АТО виділили 5,2 тис. га земельних ділянок

На Хмельниччині учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 3487 дозволів для розробки проектів землеустрою загальною площею 5289,1 гектарів.

Про це повідомляє сайт Головного упраління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

З відведених земель 2838 ділянок (5202,27 га) призначені для ведення особистого селянського господарства. Під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд відведуть 156 земельних ділянок (19,46 га). Для садівництва військові отримають 493 ділянки площею 67,37 гектара.

Загалом, із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельницької області звернулись 3802 учасники АТО. Найбільша кількість заяв надійшла з Хмельницького (960) і Волочиського (456) районів. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

Крім цього, завершили процедуру оформлення землі у власність 775 учасників АТО. Військові отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 1185,18 гектарів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.