Старосинявська селищна рада реконструює частину водогону за 8,6 млн. грн, коли мільйон можна було зекономити

Старосинявська селищна рада за результатами тендера 12 січня уклала угоду з Городоцьким комбінатом комунального обслуговування сільського населення на реконструкцію частини місцевого водогону загальною вартістю 8 млн. 610 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Основною проблемою, що спричинило необхідність реконструкції водогону, є його зношеність на 93%. Завершити всі планують до кінця 2016 року.

Конкурентами на торгах виступило три фірми. Зокрема, ТОВ “СПМК-8” (Київська область) було готове провести реконстуркцію за 7,7 млн. грн, але комітет з конкурсних торгів відхилив пропозицію через відсутність ряду довідок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Що там міліон для Кравчука Ю. М. як голови тендерної комісії?! Навіщо йому з порядною організацією справу мати. А від Городоцького свободівця буде добрий відкат….Надіюсь що компетентні органи втрутяться в дану справу.

    • А скажіть но будь ласка, я чув таку думку, що вже гроші були виділили на водогін, і десь це все безслідно пропало…вибачте, що так кажу, але через таких голот українці й страждають.

  2. Юрій Кравчук не вперше світиться “на обліку” в правоохоронців. І це його не перший відкат в селищній раді, сам хвалиться в саунах перед дружками, которі потім всю інфу розносять… У нього больша манія вєличія, від якої сам же потерпить фіаско…

  3. То спитайте пана Кравчука, Анонімний, ви ж там поряд чи не через кабінет часом?)) Може, йому краще до людей треба ставитись, а не удовольняти свої політичні амбіції та власні фінансові прихоті…

  4. Отакі от можновладці свободівські поприходили до влади, питається, во ім’я чого ми стояли на майдані??? – може для того щоб Отакі демократи наживались. Бридко

    • Комітет з конкурсних торгів виконав свою роботу чесно та сумлінно. Ми прийняли єдине законне рішення що до переможця тендеру. Якщо у когось є сумніви що до прозорості прийняття рішення, чи моєї неупередженості в роботі апарату селищної ради, раджу прийти і висловити це особисто мені. Якщо хтось боїться подивитись мені в обличчя і озвучити звинувачення, то варто набратись мужності і хоча б звернутись до правоохоронців щоб перевірили здогадки та безпідставну маячню.

  5. Хаму дивитися в очі неприємно. А про чесність в різниці 1 млн. 110 тис. грн….. є очевидний факт. Невже ми такі багаті щоб такими грішми розкидатися???? В дійсності є надія на правоохоронні органи що виправлять дану ситуацію.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.