У 2015 році Хмельницька область мала низьке надходження акцизного податку – Діаграми

Минулого року акцизні податки за пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та скраплений газ зараховувались не до державного, а місцевих бюджетів. Відтак рівень збору акцизного податку свідчить про рівень продажу в регіоні контрабандної та контрафактної продукції.

Про це повідомляється у довідці Міністерства фінансів щодо стану виконання місцевих бюджетів за січень-грудень 2015 року, пише видання “Наші гроші”.

За 2015 рік Хмельницька область одержала від акцизних товарів 151,4 грн у перерахунку на одного мешканця (загалом, в області проживає близько 1,3 млн. осіб). Це трохи більше, ніж дали до бюджетів окуповані території (Луганська – 92,6 грн на одну особу, Донецька- 132,8 грн на одну особу).

За податком на нерухоме майно Хмельниччина посіла 14 позицію серед інших областей. Таким чином, минулого року до місцевих бюджетів найдішло цього виду зборів на суму 15 млн. 471,9 тис. грн.

dohody

Джерело Мінфіну

Джерело – Мінфін

Водночас суттєво зросли надходження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) і плати за землю. Проти 2014 року у 2015 році ріст цих зборів у місцевих бюджетах Хмельницької області становив 23% і 34,3%, відповідно.

dohody3

Джерело - Мінфін

Джерело – Мінфін

В цілому, за січень-грудень 2015 року до загального фонду місцевих бюджетів України (без урахування трансфертів) надійшло 99,8 млрд. грн., що становив 116% від річного обсягу надходжень, затвердженого місцевими радами. Приріст надходжень до загального фонду проти січня-грудня минулого року (у співставних умовах та без урахування територій, що не підконтрольні українській владі) становив 42,1% або + 29,6 млрд. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.