Дільничних інспекторів Новоушиччини мають забезпечити житлом на місцях

14 січня цього року відбулось звітне засідання працівників Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, на якому було підведено підсумки роботи за минулий рік.

У засіданні взяли участь заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області С.Мельник, керівники органів влади району, сільські голови, т.в.о. старост та представники громадськості.

Сергій Мельник, зокрема, розповів про реформування служби дільничних інспекторів. Адже відповідно до нових норм, виникає необхідність, щоб дільничні інспектори поліції проживали безпосередньо на місцях.

Разом з тим основним питанням, яке потребує вирішення, є проживання і матеріальне забезпечення дільничних інспекторів. Тому заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області попросив передбачити кошти з місцевого бюджету на їх утримання та забезпечення житлом.

За словами керівників галузевих служб відділення поліції, протягом 2015 року на території Новоушицького району було скоєно 322 кримінальних правопорушення. Направлено до суду з обвинувальним актом 96 кримінальних правопорушень.

До чергової частини надійшло 2180 заяв і повідомлень що на 12,7 % більше, ніж у 2014 році. З них – 1828 розглянуто ,частину направлено до суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.