Рейтинг: сайт Хмельницької міської ради – один з найзручніших в Україні, але не надто доступний

За зручністю користування сайт Хмельницької міської ради посів друге місце.

До такого висновку прийшли дослідники з неурядових організацій: ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного урядування України», ГО «Європейський діалог», ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», що оцінювали офіційні веб-сайти, системи електронного документообігу органів місцевого самоврядування та Центри надання адміністративних послуг 125 найбільших міст України.

У складанні рейтингу оцінювали, наскільки веб-сайт відповідає технічним вимогам; чи є він зручним у користуванні. Звертали увагу на наявність мапи сайту, можливість пошуку інформації за тегами, наявність мобільної версії, наявність версії веб-сайтів для слабозорих, можливість повернення на головну сторінку з будь-якої сторінки, наявність меню навігації на кожній сторінці сайту та багатомовної версії.

Перше місце у цьому рейтингу вже другий рік поспіль посів сайт Харківської міської ради, а друге розділили Івано-Франківськ, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Рівне, Шостка та Хмельницький.

За показником “Доступ до інформації” сайт Хмельницької міської ради посів аж 39 місце. У цій категорії досліджували наявність на сайті інформації про спеціальний структурний підрозділ або відповідальну особу для забезпечення доступу до публічної інформації, про систему обліку, види інформації, яку зберігає розпорядник, наявність форм запитів на публічну інформацію тощо.

У загальній категорії “Зворотний зв’язок з громадськістю” Хмельницький посів 8 з 10 можливих місць. Тут оцінювали наявність можливості подати електронний запит на публічну інформацію та прослідкувати його опрацювання; наявність електронної приймальні міського голови та платформи для зв’язку з диспетчерською службою міста в режимі реального часу; інтеграція сайту з соціальними мережами та інші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.