За рік на Хмельниччині зареєструвалося 1,3 тис. підприємств, ліквідувалося – 494

За 2015 рік взято на облік 1,3 тис. підприємств та організацій Хмельницької області.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, традиційно найбільша кількість суб’єктів створена у Хмельницькому (половина від усіх заснованих), за видами економічної діяльності – в сфері надання інших видів послуг (22%), адміністративного та допоміжного обслуговування (21%), оптової та роздрібної торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (13%), сільського, лісового та рибного господарства (11%).

Із створених за цей період юридичних осіб 35% становили господарські товариства, 28% – об’єднання громадян, 13% – приватні підприємства.

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 800 іноземних засновників із 64 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю засновників з Російської Федерації та Кіпру – по 13%, Польщі – 11%.

Разом з тим, торік ліквідовано 494 суб’єктів, з них найбільше – у Хмельницькому (48% від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих більше двох третин становили підприємства та господарські товариства.

Довідка НГП. На 1 січня 2016р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України по Хмельницькій області перебувало 26,9 тис. юридичних осіб.

Найбільша кількість суб’єктів господарювання розташована у містах Хмельницькому (37% від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7%) та Хмельницькому районі (6%). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.