У 2015 році Хмельницька АЕС збільшила виробництво електроенергії на 23,2%

У 2015 році Хмельницька атомна електростанція збільшила виробництво електроенергії на 23,2% – до 13,445 млрд кВт-год порівняно з попереднім роком.

Як повідомляє Інформаційний центр АЕС, вартість відпущеної електроенергії ВП ХАЕС становила у минулому році понад 5 мільярдів гривень, що становить 20% від загального об’єму реалізованої продукції промисловості Хмельниччини.

Крім цього, за 2015 рік Хмельницька АЕС сплатила до бюджеті різних рівнів на 16,4% більше в порівнянні з попереднім 2014 роком, а саме 428,9 млн. грн., з них 305,9 млн.грн. – це розрахунки із страхування (єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та ін.), а 39,5 млн. грн. надійшло у в державний бюджет, 19 млн. грн. – в обласний та 64,5 млн. грн. – в міський.

Загалом, українські атомні електростанції відзвітували про виробничі показники за підсумками 2015 року, сумарно виробивши 87,627 млрд кВт-год електроенергії (-0,9% до 2014 року) або 55,6% загального вироблення в країні.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У нас на Україні, конкуруючи у розподілі портфелів та грошових потоків, чогось ні хто не думає (чи не знає?) про наступне:
    1. Більше 50 % (а на даний момент через відомі обставини більше 60 %) електроенергії на Україні виробляється на АЕС.
    2. Гарантований термін безпечної експлуатації (приблизно 30 років) змонтованих на наших АЕС реакторів радянського виробництва закінчується (єдиний пострадянський реактор був змонтований на Хмельницькій АЕС).
    3. Як усім відомо нічого реального стосовно розбудови на Україні нових потужностей АЕС не робиться (контракт с Росією щодо співпраці у будівництві нових реакторів на АЕС, розірваний).
    Отже через деякий час ми будемо, або суттєво ризикувати, експлуатуючи старі потужності АЕС, або… сидіти при свічках (на Україні навіть гасових ламп не зможуть виробити).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.