У Кам’янці-Подільському пільговикам на послуги зв’яку та проїзд передбачено 2,061 млн. Ще майже мільйон заборгувала держава

Сьогодні під час позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати ухвали зміни до бюджету міста, оскільки 24 та 25 грудня 2015 року Верховною Радою України було прийнято ряд законодавчих актів, які впливають на дохідну та видаткову частину міського бюджету.

Rам’янецькі депутати збільшили загальний обсяг дохідної частини міського бюджету на 55 мільйонів 167 тисяч  126 гривень (з них 17 млн. 103 тис. – власні доходи загального фонду та 38 млн. 64 тис. 126 грн. – офіційні трансферти з держбюджету).

З цих коштів на заробітну плату бюджетникам додатково виділили 3 млн. 497 тис. За словами начальника фінансового управління міськради Оксана Гут, це дало змогу повністю забезпечити заробітною платою працівників бюджетних установ міста. Також цьогоріч на 100% закладені кошти на оплату енергоносіїв.

«Такого у Кам’янці-Подільському на початку року вже не було дуже давно», – резюмує пані Гут.

Окрім цього, буде забезпечено безкоштовним  харчуванням учнів 1-4 класів, щоправда лише кінця цього навчального року. Після першого півріччя міська рада знову збереться для перегляду бюджету і тоді повинна закласти гроші на харчування дітей до кінця 2016 року.

На пільги по послугах зв’язку та компенсаційні витрати на пільговий проїзд закладено 2 мільйони 61 тисячу гривень, хоча в міській раді сподіваються, що держава поверне їм ще 961 тисячу боргу за пільговий проїзд з минулого року. Ці кошти направлять на перевезення пільговиків лише у межах міста в комунальному транспорті та на проїзд у залізниці. З приватними перевізниками такий договір не укладали.

Як пояснив НГП завідувач відділу пасажирських перевезень Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Дергунов, 2013 року під час укладання договору з приватними перевізниками в міськраді прописали пункт про безкоштовний проїзд у транспорті учасників бойових дій, інвалідів війни та дітей – інвалідів з розрахунку 2 особи на один рейс. Ці перевезення здійснюються за рахунок власної господарської діяльності «приватників».

На програму взаємодії з військовими частинами виділили 100 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.