“Хмельницькобленерго” знову виставляють на приватизацію

У 2016 році ПАТ “Хмельницькобленерго” потрапило під приватизацію.

Про це повідомляється в офіційному виданні Фонду держмайна «Відомості приватизації».

Фонд державного майна України виставив на реалізацію 70% акцій “Хмельницькобленерго”.

Крім цього, під призатизацію потрапили ВАТ “Кам’янець-Подільськсільмаш” (30,9% акцій), ПАТ “Деражнянське підприємство по племенній справі в тваринництві” (25%).

У 2016 році Кабінет міністрів запланував залучити до бюджету від приватизації 17,1 млрд грн.

Як писав НГП, ще у 2013 році діючий голова правління ПАТ “Хмельницькобленерго” Олександр Шпак заявив, що після приватизації, його організація стане еталоном СНД.

“Коли закінчиться приватизація, у нас розв’яжуться руки, бо зможемо стрімкіше розвиватися та навіть стати еталоном у країнах СНД. Боятися приватизації не слід. Держава планує продати 5% акцій на фондовій біржі, а ще 65% – на аукціоні”, – пояснив Шпак.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У нас на Україні, займаючись «розподілом» створених усім народом об’єктів державної власності, портфелів та грошових потоків, чогось ні хто не думає (чи не знає?) про наступне:
    1. Більше 50 % (а на даний момент через відомі обставини більше 60 %) електроенергії на Україні виробляється на АЕС.
    2. Гарантований термін безпечної експлуатації (приблизно 30 років) змонтованих на наших АЕС реакторів радянського виробництва закінчується (єдиний пострадянський реактор був змонтований на Хмельницькій АЕС).
    3. Як усім відомо нічого реального стосовно розбудови на Україні нових потужностей АЕС не робиться (контракт с Росією щодо співпраці у будівництві нових реакторів на АЕС, розірваний).
    Отже через деякий час ми будемо, або суттєво ризикувати, експлуатуючи старі потужності АЕС, або… сидіти при свічках (на Україні навіть гасових ламп не зможуть виробити).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.