Ризиковану забудову на Тернопільській вивчатиме спеціальна комісія

На засіданні постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Хмельницької міськради 12 січня обговорювали суперечливу забудову на вулиці Тернопільській. Мешканці сусідніх будинків 34\1 та 34\2 вже не перший раз приходять на різні засідання міської ради. Вони переконані, що майбутнє будівництво зашкодить їхньому будинку та може спричинити зсуви та тріщини.

Фото НГП

Фото НГП

93209

Окрім того, в цьому районі відсутня водостічнасистема, тому вся вода від опадів збирається на місці майбутньої багатоповерхівки. Мешканці сусідніх багатоповерхівко стверджують, що земля в цьому районі насичениа ґрунтовими водами і у вже виритому котловані вода стоїть оскільки їй немає куди діватись. Будинок 34\1 стоїть над майбутньою новобудовою.

Підприємство-забудовник ПМП “Лідер” готове укріпити фундамент, побудувати систему водовідведення та якщо цього вимагатиме незалежна експертиза – звести підпірну стіну над будинком 34\1.

Однак мешканці будинку все одно будуть проти зведення нової багатоповерхівки. Навіть, якщо незалежна експертиза з’ясує, що будівництво не буде погіршувати стан їхнього будинку. Вони переконані, що стовідсоткової гарантії про безпеку ніхто не дасть.

Представник забудовника ПМП “Лідер” стверджує, що першою діяльністю їх підприємства на цій земельній ділянці були саме роботи з водовідведення, однак мешканці перекрили дорогу і заморозили роботу. На компроміс забудовник також згоден: зробити укріплення фундаменту сусіднього будинку, зробити під’їзду дорогу.

Наразі члени комісії вирішили особисто оглянути будинок на вул. Тернопільська 34\1 і повернутись до цього питання на наступному засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.