Держкомтелерадіо: сайт Хмельницької ОДА – в аутсайдерах рейтингу прозорості

Держкомтелерадіо провів моніторинг інформаційного наповнення 55 офіційних веб-сайтів центральних органів виконавчої влади та 25 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

У рейтингу інформаційної прозорості офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади сайт Хмельницької облдержадміністрації http://www.adm-km.gov.ua зайняв останню сходинку. Зокрема, його показник наявності інформації становить 94,12%; показник якості інформаційного наповнення – 44,86%; показник інформаційної прозорості – 69,49% (обидва показники є найгіршими серед інших веб-ресурсів ОДА); показник динаміки інформаційної прозорості – 0,07%.

Як зазначає Держкомтелерадіо, серед недоліків низки веб-сайтів органів влади – несвоєчасне розміщення матеріалів,оприлюднення інформації без зазначення дати, що не дозволяє визначити рівень її актуальності, розташування інформації не в логічних розділах, через що не забезпечується простота та зручність доступу до неї тощо. Також моніторинг показав, що жоден веб-сайт не забезпечує в повному обсязі доступність інформації для сприйняття особами з вадами зору та слуху.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. ганьба

  2. Тож ціле управління цим займається,вони всі нікудишні.Єдиний варіант їх скоротити і приєднати до якогось іншого.Вони нічим не займаються-баласт адміністрації.Але чомусь їх ніхто не чіпає!Договорняки!

    • ПРОСТО ТАМ “ПРАЦЮТЬ” СВОЇ ЛЮДИ… БЕЗ ДОСВІДУ ТА БЕЗ БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ…. ПОСТАВИТИ Б ДОСВІДЧЕНОГО КЕРІВНИКА–БУВ БИ НОРМАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ… А ТАК ОСТАННЯ СХОДИНКА ..

  3. Ганьба обласній владі. Нічого не можуть зробити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.