“Хмельницьктранс” підозрюють у зловживанні монопольним становищем у невидачі пільгових квитків учасникам АТО

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ «Хмельницьктранс» за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Розглянувши звернення учасника АТО, Відділення виявило, що автостанція «Кам’янець-Подільська» ТОВ «Хмельницьктранс» відмовила йому у видачі квитка за посвідченням учасника бойових дій.

«Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» підприємства усіх форм власності та підпорядкування, які виконують перевезення пасажирів, зобов’язані забезпечувати право на пільги громадянам щодо користування транспортом. Відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом. Компенсація транспортним підприємствам за пільговий проїзд окремих категорій громадян буде проводитися відповідно до укладених договорів між головним розпорядником бюджетних коштів та транспортним підприємством в межах бюджетних коштів, які закладаються в місцевих бюджетах і затверджуються на сесіях місцевих рад, що відбуваються у січні поточного року», – зазначив голова облАМК Віталій Олуйко.

Припинення ТОВ «Хмельницьктранс» видачі посадочних квитків для пільговиків за відсутності альтернативи їх придбання містить ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем, вважають в АМК.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А те, що цих коштів нема і не буде, так як звалили на місцевий бюджет купу видатків замість субвенції з держ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.