З 18 січня у Кам’янці-Подільському почнуть курсувати шість нічних маршруток

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради внесено зміни до рішення виконкому «Про затвердження реєстру та розкладу руху на автобусних маршрутах загального користування в м. Кам’янці-Подільському». Цей документ підтримали усі присутні.

Згідно зі змінами, з наступного понеділка, 18 січня в Кам’янці у тестовому режимі почнуть курсувати 6 маршрутних таксі у трьох напрямках в нічний час. Так, з 22:00 до 1:00 маршрутки з інтервалом у півгодини їздитимуть по 1, 4 і 6 маршрутах. Для цього будуть залучатись приватні перевізники.

Цей експеримент триватиме з 18 до 28 січня, після цього аналізуватиметься кількість пасажирів та прийматиметься рішення про доцільність таких змін у розкладі руху.

В коментарі НГП завідувач відділу пасажирських перевезень Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Дергунов пояснив, що у більшості міст України такі функції покладають на комунальний транспорт, який дотується з бюджету. У Кам’янці ж залучати великі міські автобуси не доцільно та не рентабельно через ймовірно низький пасажиропотік у нічний час. За підрахунками приватних перевізників, для того, щоб «відбити» 10 днів роботи у нічний час їм потрібно 32 тисячі гривень.

До моніторингу пасажиропотоку у відділі пасажирських перевезень планують залучити громадськість. Бажаючих порахувати кількість нічних пасажирів просять звертатись у міську раду.

Якщо ж експеримент добре себе зарекомендує у Кам’янці-Подільському почнуть ґрунтовні перемовини з перевізниками, щодо графіку руху, вартості проїзду та інших технічних деталей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.