На Хмельниччині 34 особам призначено пенсії по інвалідності, яка пов’язана з участю в АТО

У Хмельницькій області на 28 грудня 2015 року органами Пенсійного фонду області 34 особам призначено пенсії по інвалідності, інвалідність яких пов’язана з участю в Антитерористичній операції на сході України.

Як повідомляє проект “Доступ до правди”, про це йдеться у відповіді начальника Головного управління ПФУ в області Ольги Заярнюк на відповідний запит.

Із числа призначених 29 осіб мають статус інваліда армії, прирівняного до інваліда війни; 2 особи – статус учасника бойових дій.

Крім того, 119 особам з числа одержувачів пенсії за вислугу років, по інвалідності до пенсії встановлено підвищення як учаснику бойових дій (статус встановлено за  участь у антитерористичній операції).

В обласному Пенсійному фонді роз’яснили, що, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», військовослужбовці мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення, зокрема, чоловіками 55 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років.

Особи, які були призвані під час мобілізації на військову службу на особливий період, не віднесені до категорії осіб, які мають право на достроковий вихід на пенсію.

“Враховуючи вищевикладене, територіальними управліннями Пенсійного фонду області не призначались пенсії зі зниженням пенсійного віку учасникам антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій”, – пояснила Заярнюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.