Навчальні заклади Хмельницького на 42% забезпечені підручниками для 4-х та 7-х класів

Міністерство освіти і науки України завершує друк підручників для учнів 4-х та 7-х класів.Перша партія підручників за новими Державними стандартами була доправлена до Хмельницького 25 грудня.

Про це повідомляє прес-служба міськради з посиланням на в.о. керівника управління освіти Тетяну Дупляк.

За її словами, на 6 січня навчальні заклади міста забезпечені підручниками для 4-х та 7-х класів на 42%.

Переважна більшість підручників надійшла для учнів 4-х класів. Найкраще забезпечення з таких предметів: «Я у світі» (50%), німецька мова (48%), математика (47%), природознавство (41%).

Для учнів 7-их класів надійшли підручники з німецької мови (50%), фізики (33%). Дещо нижчий від середнього відсоток забезпечення для учнів 4-х класів із предметів: інформатика, літературне читання, українська мова та основи здоров’я, а для учнів 7-х класів – українська мова та література, біологія, алгебра та геометрія.

Найближчим часом у навчальні заклади надійдуть підручники для 4-х класів з музичного мистецтва та англійської мови, а для учнів 7-х класів – з географії, хімії та інформатики.

Наразі директори шкіл отримують підручники, відповідно до наданих заявок. Підручники мають різну концепцію побудови, яка залежить від авторського колективу, тому при їх розподілі враховується принцип наступності, тобто учні 4-х та 7-х класів мають отримати підручники тих авторів, за якими навчалися у 1-3 та 5-6 класах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Нові підручники написані в дусі галицького рагулізму. За Збручем починається їхній ЗАПОВІДНИК РАГУЛІВ. Тож потрібно ці підручники відправити рагулям НАЙ СЯ УЧУТ.

  2. знов похвальба для Семчишина – мееришка.
    і щоз того, що є ті книжки. це тупий піар.
    сьогодні 9 січня в місті транспортний колапс, все закидано снігом, а техніки нема.

  3. Про які підручники ви говорите? А ви забули, що це повноваження МІністерства освіти? Може є чим похизуватись: в січні місяці, коли за плечима половина навчального року говорите: забезпечені підручниками на 42? Маячня….. в той час, коли у продажу деякі з них були, в начальні заклади не надавались!!!! НЕ ганьбіться самі!!!!! це не те, чи треба вихвалятись!!!!

    • читайте текст: Міністерство освіти і науки України завершує друк підручників для учнів 4-х та 7-х класів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.